• Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik
  • Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik
  • Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik
  • Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik
  • Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik
  • Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik
  • Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik
  • Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik

Msc Lirica ile Akdeniz & Adriyatik

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
299,00 EUR
İç Kabin Bella Kişi Başı
299,00 EUR
İç Kabin Fantastica Kişi Başı
349,00 EUR
Dış Kabin Bella Kişi Başı
369,00 EUR
Dış Kabin Fantastica Kişi Başı
419,00 EUR
Balonlu Kabin Bella Kişi Başı
539,00 EUR
Balonlu Kabin Fantastica Kişi Başı
789,00 EUR
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G190624LRMSC 24.6.2019 28.6.2019
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Venice, Italy, IT 17:0
2 Split, Croatia, HR 07:0 17:0
3 Saranda, Albania, AL 10:0 18:0
4 Messina, Italy, IT 11:0 19:0
5 Naples, Italy, IT 08:0


1. Gün VENEDİK

Gemimiz saat 17.00'de Venedik limanına yanaşacaktır.

2. Gün SPLIT

Gemimiz saat 07.00'de Split limanına yanaşacaktır. Bölgenin kaderi Roma hükümdarı Diocletianus’ın MÖ 300 yılında yazlık sarayını buraya yaptırmasıyla değişmiştir.  Benzer bir sarayı da bugün İzmit’in bulunduğu yerde yapıldı tarihçiler tarafından dile getiriliyor.  Diokletianus Sarayı, UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alır. Split’te yakın , Trogir UNESCO şehri, denizi, marinaları, 1700 senelik Dieklotianus sarayı, alışveriş dükkânları, kafeleri, Cruise limanı, adaları ile Akdeniz kıyısında çok turistik bir şehirdir. Gemimiz Split limanında demirli kalacağından, misafirlerimiz akşam yemeklerini dışarıda alabilir ve Split'in gece hayatını yaşayabilme imkanı bulacaklardır. Gemimiz limandan saat 17.00'de ayrılacaktır.

3. Gün SARANDE

Gemimiz saat 10.00'da Saranda limanına yanaşacaktır. Arnavutluk'un Avalonya ilinde bulunan bir beldedir. Arzu eden misafirlerimiz Pulebrtha Beach,Butrit National Park ve Lekursi'yi gezebilirler. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır. 

4. Gün MESSINA

Gemimiz saat 11.00'de Messina limanına yanaşacaktır. Limandan ayrılmayı takiben, Sicilya'nın mücevherlerinden biri olan Taormina kentine hareket edeceğiz. İlk olarak yunanlılar tarafından inşa edilen ,sonrasındaysa Romalılar tarafından yeniden yapılan ünlü Greko-Romen tiyatroya kadar keyifli bir yürüyüş yapacağız. Bir zamanlar Sicilya’nın parlameto binaso olan, XV. yüzyıla ait “Corvaia Palace”ı dışardan görüp manzaranın tadını çıkarın. Odeon ve Katedral de göreceğimiz yerler arasında. Alışveriş için serbest zamanınız olacak. Gemimiz limandan saat 19.00'da ayrılacaktır. 

5. Gün NAPOLI

Gemimiz saat 08.00'de Napoli limanına yanaşacaktır. TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 4 gece tam pansiyon konaklama
*Her gün ve geceiçin düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
*Gemide sabah,öğle ve akşam yemekleri 
*Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği
*Fitness
*Liman vergis
 


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Günlük servis ücretleri (Bahşişler) (Kişi başı günlük 10€).
*Kara turları
*Güzellik merkezi ve SPA alanı.
*Gemideki tüm içecekler.
*Kişisel harcamalar (İnternet, kuru temizleme, telefon, vb.).
*Sigorta
*Yurtdışı çıkış harcı.
 


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

***MSC Voyagers club üyelerimizin PAKET PROGRAMLARDA yaptıkları rezervasyonlarda, kendileri ve aynı kabinde konakladıkları kişiler için, %2,5 indirim uygulanmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

***Paket programlarda balayı çiftleri için tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı %2,5'dir. İndirimlere ek olarak gemide sürpriz ikramlar ve hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

İÇECEK PAKETLERİ

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ / YETİŞKİN (18 yaş ve üstü ) - 26 EURO (Günlük Kişi başı) 

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, bardakta şarap dahil ("Allegrissimo Selection"dan seçilen beyaz, kırmızı, rose ve sparkling şaraplar), fıçı bira, soft içecekler, su, sıcak içecekler ve bar listesinden çeşitli içecekler ve kokteyller, al-ve-git dondurmalar, külahta yada kapta dondurma. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Paket aynı kabinde kalan bütün misafirler tarafından satın alınmalıdır, ya da birlikte seyahat eden ve aynı masada yemek yemek isteyenler ve Çocuklar tarafından da satın alınmalıdır, çocuklar paketin çocuk versiyonlarını satın almalıdır. Paketin satın alınması 3 yaşın altındaki çocuklar için zorunlu değildir (3.yaş günlerine henüz ulaşmamış çocuklar). Paketin ücreti cruise seyahatinin hergünü çıkış gününün haricinde alınmaktadır. Hizmet dökme metoduyla uygulanır.

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ - ÇOCUK (03 - 17 yaş) / 12 EURO (Günlük Kişi başı) 

Alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, soft içecekler, su, meyve suları, sıcak içecekler, alkolsüz kokteyller, smoothieler(püre tarzında meyveli içecek) ve milkshakeler, al-ve-git dondurmalar külahta ya da kapta. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Bu paket sadece all-inclusive 431 nolu paketi satın almış bir grup/ ya da ailenin 3-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINA satılabilir.Paket 1-3 gecelik cruise seyahatleri için mevcut değildir, minimum gece sayısı DÖRT'tür (4)

ALLEGRO SOFT İÇECEK PAKETİ / 34 EURO

14 adet meşrubat kutuda ve/veya meyve suyu. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

SU PAKETİ / 27 EURO

14 şişe 100cl. su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

ALLEGRO ŞARAP VE SU PAKETİ / 69 EURO

4 şişe listelenmemiş Sommelier tarafından seçilen şarap (bir beyaz, iki kırmızı ve/veya bir rosé) + 7 şişe su. Bu pakete dahil olan içecekler ana restaurantta, self-servis büfede ve barlardan alınabilir. Ana restaurantta sipariş verdiğiniz ve bitiremediğiniz şarap şişeleri dikkatli bir şekilde saklanır ve bir sonraki gün size tekrar sunulur, fakat self-servis büfesinde veya barlarda bu hizmet sunulmamaktadır.

ALLEGRO BİRA VE SU PAKETİ / 69 EURO

14 adet 40cl fıçı bira + 7 şişe su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da büfede tüketilebilir.
STH Mice