• 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri
  • 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri
  • 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri
  • 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri
  • 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri
  • 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri
  • 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri
  • 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri
  • 5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri

5* DLX Amadeus Silver II ile Muhteşem Ren Nehri & Mosel Nehri

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
1.399,00 EUR
Dış Kabin - 16 m2 Kişi Başı
1.399,00 EUR
Orta Kat French Kabin - 17 m2 Kişi Başı
1.799,00 EUR
Üst Kat French Kabin - 17 m2 Kişi Başı
1.899,00 EUR
Üst Kat Suite Kabin (Gerçek Balkonlu) - 26 m2 Kişi Başı
2.199,00 EUR


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G190711GB 11.7.2019 18.7.2019
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Amsterdam, Holland, NL
2 Amsterdam, Holland, NL 08:3
3 Dusseldorf, Germany, DE 16:0 20:0
4 Cochem, Germany, DE 14:0 21:4
5 Koblenz, Germany, DE 06:0 22:0
6 Mannheim, Germany, DE 06:0 19:3
7 Kehl, Germany, DE 07:3 13:0
8 Basel, Switzerland, CH 22:1


1. Gün İSTANBUL - AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 08.00'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1957 numaralı seferi ile saat 10.35'de Amsterdam'a hareket. Yerel saat ile 13.15’de Amsterdam'a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile panoramik Amsterdam şehir turu sonrası gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Amsterdam limanında demirli kalacak.

2. Gün AMSTERDAM

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 13.00’de Hoorn’a varışta arzu eden yolcularımız ekstra Volendam ve Zaanse Schaan & Amsterdam turuna katılabilirler. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyor Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerini yakından görüyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerinin büyülü ambiansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz. Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında gemimize transfer.  Gemimiz saat 17.00'de Amsterdam’dan ayrılacaktır.Öğle ve Akşam yemeği ile geceleme gemimizde olacaktır.
 

3. Gün KÖLN

Gemide sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Köln’ e doğru olan yolumuzda Westphalia eyaletinin başkenti Düsseldorf ve bir ortaçağ şehri Zons gibi bazı ünlü Alman kentlerini seyir halinde geçeceğiz. Gemimiz saat 16.00'da Köln’e yanaşacaktır.  Köln’e varmadan önce gemide öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında Katedrale kadar güzel bir yürüyüş turu ile serbest zamanımız olacak. Köln’ün,  Gotik tarzdaki Katedrali dünya çapında ün salmıştır. Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır. Ren Nehri kentin tam ortasından geçmektedir. Nehrin her iki yakası sekiz köprüyle bağlanmıştır, bunlardan ikisi demiryolu köprüsüdür. Gemimiz saat 20.00'de Köln’den ayrılacaktır.
 

4. Gün COCHEM

Gemimiz Cochem limanına saat 14.00'de yanaşacaktır. Mosel nehir vadisinin en romantik noktasında Cochem Roma, ortaçağ ve günümüze kadar hiç değişmeyen cazibesiyle ziyaretçilerine küçük mimari şölenler sunmaktadır. Muhteşem Reichsburg Kalesi hâkim bir tepede tüm vadiyi gözlemlemektedir. Buraya alacağınız ekstra tur ile bu keyifli manzarayı ve masal diyarından kalan kaleyi yakında tanıyacaksınız. (aslına sadık kalınarak yapılmıştır). Vadi adeta yeşil tonların dansı gibi, yem yeşil vadi ve üzüm bağların renk tonları her mevsimde farklı görünmektedir. Cochem şehir merkezi 5 bin kişinin yaşadığı sakin bir yer, St Martin Kilisesi ve Kuleleri, her yıl on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu küçük kasabanın baharatlı etini, peynirini ve üzümlerini tatmanızı öneririz. Gemimiz limandan saat 21.45'de ayrılacaktır.

5. Gün KOBLENZ - RUDESHEIM

Sabah Romantik Ren Parkuru geçişi eşliğinde kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 17.00'da gemimiz Rudesheim’a yanaşacaktır. Şarap bölgesinin merkezi olan Rudesheim için üzüm bağlarında minik gezi treni ile seyahat ve sonrasında Müzik müzesi ziyareti yapılacaktır. Sonrasında, yine minik trenle gemiye geri dönüp akşam yemeğimizi alacağız. Dileyen misafirlerimizle tur esnasında da gördüğümüz küçük restoranlarındaki orkestraları ile ünlü “Drosselgasse” doğru yürüyüp, orda eğlenmeye devam edip kasabanın güzel Reisling şaraplarını ve/veya dileyenler ünlü Brandili kahveleri “Rudesheim Coffee” içebilirler. Gemimiz saat  22.00'de limandan ayrılacaktır.
 

6. Gün MANNHEIM- SPEYER

Mannheim için teknik bir duruş sebebiyle Gemi 30 dakikalığına uğrayacaktır. Bu limanda ünlü Heidelberg kalesi ve şehrini ziyaret ekstra tur ile ziyaret ediyoruz. Bu güzel şehri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Mesafe otobüs ile limandan 30 dk sürmektedir. Gemimiz Sypeyer'e saat 15.30'da varacaktır. Eski bir Kelt yerleşmesi olan Speyer, Roma döneminde ve Ortaçağ’da önemli bir ticaret merkezi olmuştur. Günümüzde de önemli bir sanayi merkezi olan bu küçük şehirde önemli miktarda yapı bulunmakta ve bu şehri daha yakında tanımak için rehberli turumuz olacaktır. Gemimiz saat 19.30'da gemimiz limandan ayrılacaktır.

7. Gün KEHL(STRAZBURG)

Gemimiz Keh'le saat 07.30'da yanaşacaktır. Öğle yemeği sonrası ekstra şehir turu yapılacaktır Strazburg Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kenti olup Alsas bölgesi ve Bas-Rhin bölgesinin başkentliğini yapar. Kuzey-doğu bölgesinin ekonomik merkezlerinden biri olan şehir aynı zamanda Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu'nu barındırır. Cenevre ve New York'la birlikte ülke başkentliği yapmadan uluslararası bir organizasyon merkezi barındıran az sayıda kentten biridir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir. Strazburg aynı zamanda büyük bir öğrenci kentidir. Üniversiteleri uluslararası platformda tanınmış olup öğrencilerinin 20% si yabancıdır. Şehir "Avrupa'nın Başkenti" unvanını taşır. Gemimiz saat 13.00'de limandan ayrılacaktır.
 

8. Gün BASEL - İSTANBUL

Sabah 09.00'da Basel limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve panoramik Basel şehir turu sonrası Basel Havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1926 numaralı seferi ile saat 18.10’da İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat ile 22.10’da varış ve turumuzun sonu.TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul - Basel // Amsterdam – İstanbul arası ekonomi sınıfı tarifeli sefer uçak bileti

* 2015 Yapımı, 5*Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

* Gemideki eğlence, aktiviteler ve canlı müzik

 * Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

* Ücretsiz çay & kahve istasyonu ve seyahat süresince ücretsiz (limitli) internet hizmeti

* İlk gün panoramik Basel şehir turu

 


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 77 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Yurtdışı çıkış fonu

* Schengen vizesi


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

*Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises ve Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten STH Travel sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü STH Travel programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması

gibi force major durumlarından STH Travel sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan STH Travel sorumlu olmayacaktır.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar ilerleyen günlerde geri verilecektir.

*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan STH Travel sorumlu olmayacaktır.

 

 
STH Mice