• Barcelona Turu

Barcelona Turu

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
699,00 EUR
4* Hilton Diagonal Mar Barcelona Hotel vb. – Standart Oda, kahvaltı dahil konaklama Kişi Başı Fiyat
699,00 EUR
Single Oda Farkı
300,00 EUR
0-2 Yaş Fiyatı
100,00 EUR
2-11 Yaş Fiyatı
649,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - Ankara
80,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - İzmir
80,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - Adana
105,00 EUR
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
K181229BRT4 29.12.2018 1.1.2019


1. Gün İstanbul – Barselona // 29 Aralık 2018 Cumartesi

Gidiş

Dönüş

Tarihler

 

 Günler

Istanbul – Barselona Kalkış ve İniş Saatleri

Barselona – Istanbul Kalkış ve İniş Saatleri

Barselona

Barselona

29 Aralık

1 Ocak

Cumartesi – Salı

08:50 – 10:30

15:10 – 20:35

 

 

 

 

 

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 05:50'de buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1853 sayılı seferi ile 08:50’de Barselona’ya hareket. 10:30’da Barselona’ya varış ve havalimanında karşılanmanın ardından panoramik şehir turu için havalimanından hereket. Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Cristof Colomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Katalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi bulunmaktadır. Panoramik turun sonunda otelimize transfer oluyoruz ve check-in işlemlerinden sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Flamenco Gecesi’ne” katılma imkanı (70 €). Geceleme otelimizde.

Flamenco Gecesi (1 içki dahil) : 70 €uro (Kişi Başı)

2. Gün Barselona // 30 Aralık 2018 Pazar

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilir(65€). Ağırlıklı olarak Museviler’in yaşadığı Girona’nın daracık sokaklarında geçmişe, sürrealist ressam Dali’nin kendi tasarladığı müzede ise sonsuzluğa yol alacağız. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

Gerona & Figueras (Dali Müzesi) Turu :  65 €uro (Kişi Başı)

3. Gün Barselona // 31 Aralık 2018 Pazartesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Andorra Turu’na katılma imkanı(60 €). Gümrüksüz alışveriş yapabileceğimiz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Andorra Turu : 60€uro (Kişi Başı)

4. Gün Barselona – Istanbul // 1 Ocak 2019 Salı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Barselona Havalimanı’na transfer ve THY’nın TK 1468 sayılı seferi ile 15:10’da Barselona’dan hareket ve 20:35’de  İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.TURUN ARTILARI

 • Ağırlıklı olarak Museviler’in yaşadığı Girona’nın daracık sokaklarında geçmişe dönme fırsatı bulabilirsiniz.
 • Sürrealist ressam Dali’nin kendi tasarladığı müze’sini görebilirsiniz.
 • Gümrüksüz alışveriş yapabileceğiniz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkanınız olacak.


PAKET FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul (Atatük Havalimanı) – Barselona  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri,
 • Havalimanı vergileri,
 • Barselona’da 4*  otelde 3 gece konaklamalar,
 • Sabah kahvaltıları,
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,
 • Panoramik Barselona şehir turu,
 • Türkçe rehberlik hizmeti


PAKET FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu   (15 TL)   
 • Vize ücreti (120 €)                           
 • Şahsi harcamalar, ekstra turlar ve  programda belirtilmeyen yemekler
 • Seyahat Sigortası


NOTLAR

STH TRAVEL havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan STH TRAVEL sorumlu tutulamaz. STH TRAVEL gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. STH TRAVEL, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından STH TRAVEL  sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****
STH Mice