Madrid Turu

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
599,00 EUR
4* Hotel Rafael Ventas vb. , Standart oda, oda kahvaltı konaklamalar Kişi Başı Fiyat
599,00 EUR
Single Oda Farkı
210,00 EUR
0-2 Yaş Fiyatı
100,00 EUR
2-11 Yaş Fiyatı
549,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - Ankara
120,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - İzmir
80,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - Adana
105,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - Kıbrıs
130,00 EUR
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
K181229BRT1 29.12.2018 1.1.2019


1. Gün İstanbul – Madrid // 29 Aralık 2018 Cumartesi

Gidiş

Dönüş

Tarihler

 

 Günler

 Ist- Madrid  Kalkış ve İniş Saatleri

Madrid - Ist Kalkış ve İniş Saatleri

Madrid

Madrid

29 Aralık

01 Ocak

Cumartesi – Salı

08:20 – 11:10

18:00 – 00:15

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’de sabah saat 05:20’de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın tarifeli seferi TK 1857 ile saat 08:20’de Madrid’te uçuş. Yerel saat ile 11:10’da inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Madrid şehir turu esnasında, Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi, Ventas boğa güreşi arenası, Meşhur Castellano bulvarı, Prado müzesi ve atocha tren istasyonu görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Flamenco gecesine  katılabilirler. Geceleme  otelimizde.

Flamenco Turu: 60  €uro (Kişi Başı)

 

2. Gün Madrid // 30 Aralık 2018 Pazar

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Toledo turuna katılma imkanı. Görülecek yerler arasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan, açık hava müzesi durumundaki kentte Toledo Katedrali, San Tomé Kilisesi, El Greco Evi, Sinagog, Şam işi (Damas Quinos) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ziyaret edilecek 15. ve 16. y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Toledo Turu:  60 €uro (Kişi Başı)

3. Gün Madrid // 31 Aralık 2018 Pazartesi

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Segovia & Salamanca turuna katılabilirler. Turumuzda Kastilya Leon bölgesinin önemli merkezlerinden Segovia şehrinde, tarihi Roma su kemerleri ve dünyaca ünlü Disneyland’ın logosunda yer alan şatoya da ilham kaynağı olmuş Alcazar Şatosu’nun görülmesinin ardından Salamanca’ya hareket edilecektir. Kartaca’lılardan Roma’lılara uzanan antik tarihi ile UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan şehirde Avrupa’nın en eski üniversitelerinden biri olan tarihi Salamanca Üniversitesi, Büyük Katedral, Plaza Mayor, Ölüler Evi (Casa de las Muertes), tarihi surlar ve kehribar taşlı sokaklar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde. 

 Segovia & Salamanca Turu: 80 €

4. Gün Madrid – İstanbul // 01 Ocak 2019 Salı

Sabah kahvaltı sonrası  odaların boşaltılması ve belirlenen saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın tarifeli seferi TK 1860 ile saat 18:00’da İstanbul’a uçuş. Varışımız 00:15’te olacak.TURUN ARTILARI

 • UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan, açık hava müzesi durumundaki Toledo’yu gezeceğiz.
 • Roma su kemerleri ve dünyaca ünlü Disneyland’ın logosunda yer alan şatoya da ilham kaynağı olmuş Alcazar Şatosu’nu göreceğiz.
 • Avrupa’nın en eski üniversitelerinden biri olan tarihi Salamanca Üniversitesi’ni göreceğiz.


Paket Fiyata Dahil Hizmetler

 • THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul – Madrid  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Madrid’te 4*  otelde 3 gece konaklamalar,
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler,
 • Panoramik Madrid şehir turu,
 • Türkçe rehberlik hizmeti


Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
 • Vize ücreti (120 €)
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar,
 • Ekstra turlar.


NOTLAR

STH TRAVEL  havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan STH TRAVEL  sorumlu tutulamaz. STH TRAVEL  gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. STH TRAVEL , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından STH TRAVEL   sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.Ekstra turlar minumum 20 kişilik katılımda gerçekleştirilir. Yeterli katılım olmaması halinde rehber fiyatlarda değişiklik yapabilir.

 
STH Mice