• Büyük Fas Ve Sahra Çölü Turu Kraliyet Şehirleri

Büyük Fas Ve Sahra Çölü Turu Kraliyet Şehirleri

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
1.049,00 EUR
Hotel Suisse Casablanca vb. – 4* Standart Oda, Yarım pansiyon Kişi Başı Fiyat
1.049,00 EUR
Hotel Sofia Fes vb. – 4* Standart Oda, Yarım pansiyon Kişi Başı Fiyat
1.049,00 EUR
Hotel Palm’s Club Erfoud vb. – 4* Standart Oda, Yarım pansiyon Kişi Başı Fiyat
1.049,00 EUR
Le Riad Hotel Ouarzazate vb. - 4* Standart oda, Yarım Pansiyon Kişi Başı Fiyat
1.049,00 EUR
Rawabi Hotel & Spa Marrakech vb. - 4* Standart oda, Yarım Pansiyon Kişi Başı Fiyat
1.049,00 EUR
Single Oda Farkı
250,00 EUR
0-2 Yaş Fiyatı
250,00 EUR
2-12 Yaş Fiyatı
999,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - Ankara
160,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - İzmir
160,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - Adana
160,00 EUR
İç Hat Bağlantı Fiyatı - Kıbrıs
160,00 EUR
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
K180819BRT3 19.8.2018 26.8.2018


1. Gün İstanbul – Casablanca // 19 Ağustos 2018 Pazar

Gidiş

Dönüş

            Tarihler

 

 Günler

 İst- Kazablanka Kalkış ve İniş Saatleri

Kazablanka - İst Kalkış ve İniş Saatleri

Casablanca  

Casablanca

19 Ağustos

26 Ağustos

Pazar – Pazar

10:55 – 14:00

15:40 – 22:15

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 08:00’de buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 617 sefer sayılı uçağı saat 10.55’te  Kazablanka’ya hareket ediyoruz. Varışımız yerel saat ile 14:00’te olacaktır. Ardından özel aracımız ile buluşuyor ve şehir turu için havalimanından ayrılıyoruz. Panoramik olarak yapacağımız turumuzda 1930 yılında Fransızlar tarafından kurulan, geleneksel Fas mimarisi ile modern Fransız mimarisinin bir karışımı olarak, düzgün sokakları, yollarda kurulu tezgahları ve birbirinden güzel evleri ile Habous güzel bir başlangıç oluyor. Daha sonra Neo-Gotik tarzında inşaa edilmiş Kazablanka Katedrali (Sacre Coeur), V. Muhammed Meydanı ve Birleşmiş milletler meydanını görüyor ve son durağımız olan Fas’ın en büyük, Dünyanın ise en büyük yedinci camii olan Hassan II Camisine hareket ediyoruz. Fas Kralı 2. Hasan tarafından inşa edilen, Endülüs kültüründen esintiler taşıyan camiyi  gezdikten Kazablanka’nın meşhur kordon boyu “Corniche” kısa bir mola verip otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kazablanka’daki  otelimizde.

 

2. Gün Casablanca –Rabat - Fez // 20 Ağustos 2018 Pazartesi

Otelde alınacak sabah kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Rabat’a transfer oluyoruz. Varışın ardından Rabat şehir turu. Panoramik olarak yapılacak şehir turunda; Mohammed V Mozolesi’ni, Hassan Kulesi ve Kasbah Oudaia görülecek yerler arasındadır. Ardından özel otobüsümüz ile Fes şehrine hareket. Yaklaşık 2 saatlik keyifli bir otobüs yolculuğunun ardından şehre varış.  Varışı takiben panoramik şehir turumuzda; Attarine Medresesi, Eski Karaounie Üniversitesi, Andalous Camii, Nejarine Meydanı, Fas’a özel takıların, bakır ve süs eşyalarının satıldığı, zanaatkârlar çarsısı gezilecek, Fes Irmağı yakınlarında kurulmuş olup bugün aynı arkaik tekniklerle derilerin işlendiği tarihi meydan görülecek, panoramik Medina (Eski Şehir) turu sonrası otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ekstra yapılacak olan Fez Medinasi’ndaki opsiyonel Arap gecesi turumuza katılabilirler. Yerel müzikler eşliğinde Fas lezzetlerinin tadına bakacağımız unutulmaz bir Arap gecesi sizleri bekliyor.

Arap Gecesi turu ve akşam yemeği : 55 € Kişibaşı

3. Gün Fez // 21 Ağustos 2018 Salı

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Şafşavan (Chefchaouen) turuna katılabilirler. 1471 yılında kurulan şehir, Rif Dağları'nın eteğinde, Tanca ve Tatvan şehirlerine yakın bir konumda yer almaktadır. Fas’ın kuzeydoğusunda muhteşem bir manzara ile çerçevelenmiş, çekicilik ve özgünlük dolu Chefchaouen’a doğru yola çıkıyoruz. Yemyeşil doğası ve maviye boyalı evleriyle sıra dışı bir yer olan Chechaouen’de gezeceğimiz yerler arasında; Açık mavi ile süslenmiş beyaz badanalı, Akdeniz dekorlu evlerin olduğu dar sokakları ve Büyük Cami, El Mescid, El Adama, V. Muhammed Meydanı, Medina, Kasbah bulunmaktadır. Akşam üstü, şehir ve vadi üzerindeki muhteşem gün batımına hayran olmamak mümkün değil. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Tur sonrası Fez’de bulunan otelimize dönüyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelde.

Öğle yemekli Şafşavan (Chefchaouen) turu  : 75 € Kişibaşı

4. Gün Fez – Ifrane - Erfoud // 22 Ağustos 2018 Çarşamba

Kahvaltının ardından odaları boşaltıyoruz ve Erfoud’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde Ifrane'de mola veriyoruz. Deniz seviyesinden 1600 metre yüksekte kurulmuş çam, sedir ve meşe ormanları ile çevrili olan kent, Fransız Alp mimarisi ile dikkat çekmektedir. Molamızın bitiminde muhteşem manzaralar eşliğinde Midelt üzerinden çölün sınırlarına kurulmuş kent Erfoud'a doğru devam ediyoruz. Sahra Çölü'nün Kapısı adıyla bilinen Erfoud'da Prince of Persia ve Mumya gibi gişe rekortmeni filmlerden tanıdığımız dünyanın en büyük çölünü keşfedeceksiniz. Erfoud şehrinde yerleşeceğimiz otelimizde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra yapılacak olan 4x4 ler ve develer ile yapacağımız Sahra Kum Tepeleri turumuz katılabilirler. İnanılmaz bir coğrafya da yapacağımız  4x4 yolculuğu 1 saat kadar sürecek, ardından dünyanın en etkileyici manzaralarından biri olan kum tepeleri bizleri karşılayacak. Yüzyıllardır kervanları karşılayan kamp alanından alacağımız  develer ile yolumuza devam edeceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Sahra Kum Tepeleri  turu :  70 € Kişibaşı

5. Gün Erfoud - Ouarzazate // 23 Ağustos 2018 Perşembe

Sabah erken saatte alacağımız kahvaltı sonrası güneşin doğuşu ile Ourzazate'a doğru yola çıkıyoruz. Atlas Dağları'nın eteğinden yapacağımız yolculuk palmiye ormanları ile süslü Draa Vadisi üzerinden devam edecek. Yolumuzun üzerinden muhteşem yapısı ile insanları büyüleyen Tingrir şehrini göreceğiz. Ouarzazate şehrine varışımızı takiben  otelimize yerleşeceğiz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra yapılacak olan dünyaca meşhur Aid Ben Haddou ve Film Stüdyoları turumuz yapacağız. UNESCO’nun Dünya Koruma Mirası Listesi’nde bulunan Aid Ben Haddu köyünü keşfedeceğiz. Çölde Çay, Babil, Gladyatör, Arabistanlı Lawrence gibi filmlere mekan olmuş, bin yıllık geçmişi ile dünyanın et etkileyici yerleşimlerinden birisi olan bu köy ziyaretimizin ardından Atlas Corporation Film stüdyolarına gireceğiz. Asteriks, Spy Game, Babel, the Physician, Kleopatra, Atlantis, Alexandre, Prince of Persia, Kingdom of Heaven, Game of Thrones vb. filmlerin doğaya terk edilmiş dekorları bizleri şaşırtacak. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Aid Ben Haddou ve Film Studyoları Turu : 45 Euro (Kişi başı)

6. Gün Ouarzazate - Marakeş // 24 Ağustos 2018 Cuma

Kahvaltının ardından özel aracımız ile Fas’ın ilk Başkenti olan kırmızı şehir  Marakeş’e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 30 dakikalık yolculuğumuzun ardından Marakeş’e varıyor ve imparatorluk kentlerinin arasında belki de en bilineni Marakeş’i panoramik olarak keşfetmeye başlıyoruz. Marakeş’i hak ettiği üne kavuşturan ve geçmişin hatıralarını canlandıran manzaralar eşliğinde yapacağımız turumuz sırasında 1565’te Sultan Ebu el-Hasan döneminde inşa edilen, Mağribi mimarisine sahip,  ince taş işçiliği ile dikkat çeken Ali Bin Yusuf Medresesini gezerek başlıyoruz. Daha sonra 75 metre yüksekliğinde minaresi ile dikkat çeken adını etrafındaki kütüphanelerden alan 1150 yılında tamamlanmış Kutubiye Camisi, iki bölmeden oluşan 19 yy sonrasında vezir Si Moussa ve oğlu Ba Ahmed tarafından yapılmış Bahai Sarayı’nı gezerek devam ediyoruz. Labirenti andıran dar sokakları ve caddeleri ile, her yana yayılmış, hayal edilebilen her şeyin satıldığı dükkanları ve tezgahları ile safran kokulu Medina’yı geziyoruz ve  Fas’ta özgün yapısıyla dikkat çeken, Unesco Milli Miraslar listesinde mevcut ender meydanlardan birisi olan "Açık Hava Tiyatrosu"'da  Djemma El Fna Meydanı ile sona erecek. Dünya'nın farklı ülkelerinden turist gelmesine sebep olan meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen bu meydanı gördükten sonra otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marakeş’teki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Chez Ali Show’una katılabilirler. Chez Ali gece kulübüne yapacağımız tura katılıp aksam yemeğini orada alabilirsiniz. Bin bir gece masallarını andıran bu show’da müzisyenler, şarkıcılar, akrobat ve süvariler tipik Fas çadırları altında, masalsı bir yemek eşliğinde, ziyaretçilere nefis bir şov sunmaktadırlar.

Chez Ali Show ve Akşam Yemeği: 70 €

7. Gün Marakeş // 25 Ağustos 2018 Cumartesi

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Şehri dilediğiniz gibi keşfedebilir veya rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Essaouira şehir turuna katılabilirler. Turumuzda Cichaoua üzerinden Atlas okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz şehri Essaouira'ya gidilecektir. Unesco tarafından “Dünya Mirası” olarak ilan edilen ve Fas’ın en çok yabancı turist çeken yerlerinden biri olan şehir, uçsuz bucaksız Atlas Okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil şehridir . Şehrin kalesi ve balıkçı limanı gezilecek, eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen medina keşfedilecektir. Medinanın gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları, bembeyaz evleri, maviye boyanmış kapı ve pencereleri birçok Avrupalı ressam, şair ve yazara ilham kaynağı olmuştur. Orson Wells, Jimy Hendrix gibi bohem hayatı seçen sanatçılar bu şehirde yaşamışlardır. Öğle yemeği yerel restoranda alınacaktır. Turumuzun bitiminde Marakeş’e dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marakeş’teki otelimizde.

Öğle yemekli Essaouira şehir turu: 75 €

8. Gün Marakeş – Casablanca - İstanbul // 26 Ağustos 2018 Pazar

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Casablanca Havalimanına transfer oluyoruz. Saat 15:40’ta Türk Hava Yolları’nın TK 618 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız saat 22:15’te olacaktır.TURUN ARTILARI

 • Casablanca'nın dış kesimlerini ve birbirinden güzel evleri ve sokakları ile Habous semtini ve ünlü Hassan II Camisi'ni keşfedeceğiz.    
 • Marakeş'in semtleri Medina’ gezecek, Djemma El Fna Meydanı'nda fal baktırabileceğiz.
 • Fas’ın başkenti Rabatı keşfedeceğiz.
 • Fez’de şehir turumuzda; Attarine Medresesi, Eski Karaounie Üniversitesi, Andalous Camii, Nejarine Meydanı gezilecektir.
 • Yemyeşil doğası ve maviye boyalı evleriyle sıra dışı bir yer olan Chechaouen’ı görme fırsatı
 • Dünyaca meşhur Aid Ben Haddou ve Film Stüdyoları gezme fırsatı
 • Bin bir gece masallarını andıran; müzisyenler, şarkıcılar, akrobat ve süvariler tipik Fas çadırları altında, masalsı bir yemek eşliğinde Chez Ali Show’a katılma fırsatı
 • Atlas okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz şehri Essaouira’yı görme imkanı


Paket Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk  Havayolları Tarifeli seferi ile Istanbul - Casablanca  gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen otellerde 7 gece konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları
 • Oteller alınacak 7 akşam yemeği
 • Casablanca’da  panoramik şehir turu
 • Marakeş’te panoramik şehir turu
 • Ouarzazate panoramik şehir turu
 • Erfoud panoramik şehir turu
 • Fes panoramik şehir turu
 • Rabat panoramik şehir turu
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
 • Turlarda Türkçe Rehberlik Hizmeti


Paket Fiyata Dahil olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Ekstra turlar,
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar


SIKÇA SORULAN SORULAR

              Sağlık

 

Fas’a girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz

Vize Bilgileri

Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır

Uçuş Süreleri

İstanbul – Casablanca arası direkt uçuş olup, uçuş süresi 5 saattir. Casablanca – İstanbul arası direkt uçuş olup, uçuş süresi 4 saat 34 dakikadır

          Para Birimi

Fas’ın para birimi Moroccan Dirhem’dir (MAD). 1 Euro’nun MAD karşılığı 11,14, 1 USD’nin MAD karşılığı ise 8,5’tur. Büyük şehirlerde, oteller ve restoranlar gibi yerlerde Visa ve MasterCard çoğunlukla geçerlidir. Küçük yerlerde kredi kartı kullanımı sorun olabilir. Moroccan Dirhem’in ülke dışına çıkarılması yasaktır. Elinizde kalan Dirhem’in ülkeden ayrılmadan önce tekrar USD ya da Euro’ya çevrilmesi gerekmektedir

Saat Dilimi

Türkiye ile Fas arasında -3 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Fas’ta 09.00

   Telefon Kullanımı

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

  Kıyafet ve Gerekli

Eşyalar

Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

       Yemek Kültürü

Mutfak kültürü Türk mutfağına göre farklı bir bölgeye gidildiği unutulmamalıdır. Fas mutfağı, Akdeniz, Arap, Yahudi, İran, Batı Afrika ve Berberi mutfağından etkilenmiştir. Yemekler baharatlı olabilir

            Elektrik

Fas genelinde elektrik 110 ve 220 volttur. Prizler C tipi ikili ince yuvarlak uçlu ve E tipi ikili yuvarlak kalın uçludur. Prizlerin örnekleri http://localti.me/morocco sitesinden görülebilir

           Alışveriş

Fas bir alışveriş cennetidir. Marakeş ve Fez’de karşımıza çıkacak “souk” adı verilen kapalıçarşılar bir yanda yerel ürünleri beğeninize sunarken, Casablanca’da bulunan “Morocco Mall” Kuzey Afrika’daki en büyük alışveriş merkezidir. El yapımı ürünler, geneneksel lambalar, yerel kıyafetler, halı ve kilimler bu ülkeden alınabilecek birçok şeyden yalnızca bir kaçıdır.


NOTLAR

STH TRAVEL havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan STH TRAVEL sorumlu tutulamaz. STH TRAVEL gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. STH TRAVEL, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından STH TRAVEL  sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. STH TRAVEL konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tur programında belirtilen ekstra geziler minimum 20kişi katılımı şartına göre düzenlenmektedir. Yeterli sayı tamamlanmadığı durumlarda yapılmamakta veya içerik ve maliyetler katılımcı sayısına göre düzenlenmektedir.

****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****

******Bağlantı ücretleri ilgili sınıftan yer olmasına göre değişiklik gösterebilmektedir.******

 
DİĞER TARİHLER

AÇIKLAMA TUR TARİHİ FİYAT
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - Hotel Suisse Casablanca vb. – 4* Standart Oda, Yarım pansiyon 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat 17.11.2018 949,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - Hotel Sofia Fes vb. – 4* Standart Oda, Yarım pansiyon 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat 17.11.2018 949,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - Hotel Palm’s Club Erfoud vb. – 4* Standart Oda, Yarım pansiyon 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat 17.11.2018 949,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - Le Riad Hotel Ouarzazate vb. - 4* Standart oda, Yarım Pansiyon 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat 17.11.2018 949,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - Rawabi Hotel & Spa Marrakech vb. - 4* Standart oda, Yarım Pansiyon 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat 17.11.2018 949,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - Single Oda Farkı 17.11.2018 250,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - 0 – 2 yaş 17.11.2018 250,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - 2 – 12 yaş 17.11.2018 899,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ - ANKARA 17.11.2018 160,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ - İZMİR 17.11.2018 160,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ - ADANA 17.11.2018 160,00 EUR
BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ TURU KRALİYET ŞEHİRLERİ !! - İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ - KIBRIS 17.11.2018 160,00 EUR
STH Mice