• Kuala Lumpur – Singapur– Tai Pei – Hong Kong Turu

Kuala Lumpur – Singapur– Tai Pei – Hong Kong Turu

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
1.899,00 USD
Kuala Lumpur : Double Tree By Hilton 4* vb. & Swiss Garden Hotel 4* vb. Kişi Başı Fiyat
1.899,00 USD
Singapur: Peninsula Excelsior 4* vb. & Orchard Parade Hotel 4* vb. Kişi Başı Fiyat
1.899,00 USD
Taipei : Central Park Hotel 4* vb. & Look Hotel 4* vb. Kişi Başı Fiyat
1.899,00 USD
Hong Kong: Stanford View Hotel 4* vb. & Grand View Hotel 4*vb. Kişi Başı Fiyat
1.899,00 USD
Single Oda Fiyatı
799,00 USD
0-2 Yaş Fiyatı
430,00 USD
2-11 Yaş Fiyatı
1.849,00 USD
İç Hat Bağlantı Uçuşları - Ankara
180,00 USD
İç Hat Bağlantı Uçuşları - İzmir
180,00 USD
İç Hat Bağlantı Uçuşları - Adana
180,00 USD
İç Hat Bağlantı Uçuşları - Kıbrıs
195,00 USD
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
K180817BRT 17.8.2018 26.8.2018


1. Gün İSTANBUL – SİNGAPUR // 17 Ağustos 2018 Cuma

Gidiş

Dönüş

     Tarihler 

 Günler

 İst –Singapur Kalkış ve İniş Saatleri

Hong Kong –  İst Kalkış ve İniş Saatleri

Singapur

Hong Kong

17 Ağustos

26 Ağustos

Cuma – Pazar

02:00 – 17:50

23:00 – 05:25+

             

Alan Buluşması : 16 Ağustos  2018 Perşembe  saat 23:00

16 Ağustos 2018 Perşembe Saat 23.00’de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, check in işlemlerinin yapılmasının ardından saat 02.00’da Türk Havayolları’na ait TK 54 sefer sayılı uçak ile Singapur’a hareket ediyoruz. 10 saat 20 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 17.50’de Singapur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Otelimize geçiyoruz. Check in sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz için extra düzenleyeceğimiz Gece Safarisi turuna katılabilirler. Sonrasında Geceleme otelimizde.

Night Safari Turu : 55 USD

2. Gün SİNGAPUR // 18 Ağustos 2018 Cumartesi

Kahvaltının ardından Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz.  Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapurun simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında, ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından ekstra olarak düzenlenecek Sentosa adası turuna katılabilirler. Sentosa Singapur'luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adası. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz, sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa park gezimiz sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra düzenleyeceğimiz için Gardens By Marina, Marina Bay sands turuna katılabilirler

Öğle Sentosa adası turu : 60 USD / Akşam Yemekli Marina bay Sands turu: 85 USD

3. Gün SİNGAPUR – KUALA LUMPUR // 19 Ağustos 2018 Pazar

Kahvaltının ardından  otelimizden check out ile birlikte Kuala Lumpur uçuşumuz için özel aracımız ile Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check in ve bagaj işlemlerimiz sonrası Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat  15 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Kuala Lumpur’a  varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile Kuala Lumpur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Extra olarak düzenleyeceğimiz Kuala Lumpur Putra Jaya turuna katılabilirler  

Kuala Lumpur Putra Jaya: 35 USD

4. Gün KUALA LUMPUR // 20 Ağustos 2018 Pazartesi

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz ile Extra olarak düzenleyeceğimiz Batu caves Malesian Hand craft turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde binlerce yıl öncesinden günümüze gelen kireçtaşı oluşumlarının içerisinde Hindu dinine ait eski tapınakları ve birbirinden renkli batik işleme atölyelerini göreceğiz. Tur Sonrası Kuala Lumpur otelimize geri dönüyoruz.

Batu Caves Gezisi : 70 USD

5. Gün KUALA LUMPUR // 21 Ağustos 2018 Salı

Sabah kahvaltımızın ardından Serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Extra düzenleyeceğimiz Rain Forest Turumuzu katılabilirler. Bu gezimizde Kuala Lumpur’un en önemli Tropikal ormanlarından birinde zaman geçireceğiz. Gerçek bir tropikal ormanda olmanın hissini yaşayacağınız gezimiz esnasında ayrıca hala daha bu ormanlarda yaşayan geleneksel Malay orman köylülerini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Kuala Lumpur’a geri dönüyorus sonrasında serbest zaman Geceleme otelimizde.

Kuala Lumpur Rain Forest Tour: 60 USD

6. Gün KUALA LUMPUR – TAIPEI // 22 Ağustos 2018 Çarşamba

Kahvaltının ardından Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Taipei  uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Check in ve bagaj işlemleri sonrası Taipei’ye hareket edeceğiz. Yaklaşık 3 saat 50 dakikalık uçuşumuz sonrası Taipei’ye varmış olacağız. Varışımızın ardından Özel aracımıza geçerek Taipei şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz sonrası Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Extra Ningxia Taipei Sokak yemeği turuna katılabilirler. Bu turumuz da Taipei’nin geleneksel sokak yemeği kültürünü keşfedeceğiz.  Sonrasında otelimize geri dönüyoruz . Geceleme otelimizde.

Ningxia Gezisi : 40 USD

7. Gün TAIPEI // 23 Ağustos 2018 Perşembe

Sabah Kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte extra düzenleyeceğimiz Taipei Chiufen Turuna yada  Bao’an Temple, Konfiçyus Temple, Dünyada ki hemen hemen her türlü inanca ait bilgilerin ve ögelerin sergilendiği Dünya inançlar müzesi, ve son olarak Dihua Caddesi turunu gerçekleştireceğiz. Tur sonrası otelimize geri döneceğiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Chiufen Gezisi : 50 USD

Bao’an temple & Konfiçyus temple Dihua Caddesi Gezisi :  65 USD

8. Gün TAIPEI – HONG KONG // 24 Ağustos 2018 Cuma

Sabah Kahvaltısı Otelimizden check out ile birlikte Hong Kong uçuşumuz için Havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Hong Kong uçuşumuz için Check in ve bagaj işlemleri sonrası Hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 Saat 10 dakikalık uçuş sonrası Hong Kong’a varıyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau tapınağı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Hong Kong körfezi tekne gezisi turuna katılabilirler. Turumuzda canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong'un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkânı bulabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Hong Kong Körgfezi Tekne Turu Akşam yemekli :  90 USD

9. Gün HONG KONG // 25 Ağustos 2018 Cumartesi

Sabah Otelimizden alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Extra düzenleyeceğimiz Giant Budha ve Lantau island gezimizi gerçekleştireceğiz. Sonrasında otelimize geri dönüyoruz ve Geceleme otelimizde.

Giant Budha ve Lantau Adası turu: 170 USD

10. Gün HONG KONG - İSTANBUL // 26 Ağustos 2018 Pazar

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında  transfer saatimize kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Extra düzenleyeceğimiz . Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Ocean park gezisini gerçekleştireceğiz. Bu gezimize dünyanın en iyi akvaryumlarından biri ile başlıyoruz. Çin' in simgesi olan sevimli pandalardan sonra teleferikle Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde parkımızın eğlence merkezine geçiyoruz. Burada, yunus balıkları ve fokların gösterilerini izleyebilme ve diğer aktivitelerle doyasıya eğlenme imkanı bulacaksınız. Sonrasında Hong Kong’da kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Ardından   Havalimanına transferimizin gerçekleştireceğiz. İstanbul Uçuşumuz için Check in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 23:00 de TK 71 sefer sayılı uçuşumuz ile istanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta.   Ocean Park Gezisi: 90 USD

11. Gün İSTANBUL // 27 Ağustos 2018 Pazartesi

Yerel saat ile 05:25’de  İstanbul’a varışımızın ardından turumuzu noktalıyoruz.TURUN ARTILARI

* Malezya’nın kütür ve finans başkentin olması yanı sıra güneydoğu Asya’nın en gelişmiş başkentidir. Sultan Abdul Samad Binası, Jamek Mescidi, Batu cave veMalay el sanatlarıno görme fırsatımız olacak.

* Günedoğu Asya’nın bir başka önemlibaşkenti Cakarta, Hollanda’lılardan kalma koloniyel binaları ile kota tua, Ulusal Anıt’ı. Jakarta’ya gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan ve egzotik ürünlerin satıldığı Surabaya Sokak Pazarıı ve MoNas’ın yakınlarında bulunan Başkan Sarayı’nı ve eski liman Sunda Kelapa’yı göreceğiz.

* Endonezya Minyatür Parkı. Batı Sumatra’daki Rumah Gadang, Java’daki Rumah Joglo gibi geleneksel Endonezya mimarisinin bir çok eserinin minyatürünün sergilendiği park, aynı zamanda Endonezya Çağdaş Sanatlar Müzesi ve El Sanatları Müzesi gibi müzeleri de içinde barındırmakta olan Puncak Bagor gezilecek yerler arasındadır.

* Güney Asya’nın önemli ve Popüler başkenti Singapur’da Singapur Nehri ile Meclis,


Paket Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul-Kuala Lumpur gidiş / Taipei – İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Kuala Lumpur  4* 3 Gece Singapur 4* Otelde 2 Gece, Taipei’de  4* otelde 2 Gece Hong Kong’da 2 Gece oda + kahvaltı konaklama
 • Kuala Lumpur, Singapur, Taipei ve Hong Kong şehir turları
 • Programda belirtilen Uluslararası ara uçuşlar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti


Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Vize Ücreti ( 55$ )
 • Programda belirtilen Ekstra turlar,
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar
 • Ek bagaj ücretleri


SIKÇA SORULAN SORULAR

               Sağlık

Kuala Lumpur, Sinapu, Macau ve Taipe’ye girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.

   Vize Bilgileri

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri Cakarta’da kapı vizesine tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.

  Uçuş Süreleri

İstanbul – Kuala Lumpur arası : 10 saat 35 dakika, Cakarta– İstanbul: 12 saat

            Para Birimi

Singapur’un para birimi SGD Singapur Doları, Malezya’nın para birimi MYR Ringgit, Endonezya’nın ise IDR Endonezya Rupiahı dır. Seyahatiniz esnasında yanınıza EURO ve Dolar cinsinden ufak birimlerini almanızı öneririz.

 Saat Dilimi

Gideceğimiz Lokasyon olan Güneydoğu Asya ile Türkiye arasında kış tarifesinde 5 Yaz tarifesinde 4 Saatlik  saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Kuala Lumpur’da  17:00 dır

     Telefon Kullanımı

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise Turkcell ve Avea hatlar Küba’da kullanılmaktadır. Ancak konuşma ücreti oldukça pahalı (1 dakika = 8 TL).

  Kıyafet ve Gerekli

Eşyalar

Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

       Yemek Kültürü

Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır ancak tur boyunca aldığımız yemeklerin damak lezzetinize uygun olduğunu hissedeceksiniz.

             Elektrik

Bahsedilen ülkelerin hepsinde elektrik 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Prizlerin örnekleri şu adreslerden görülebilir: http://www.iec.ch/worldplugs/typeA.htm ve http://www.iec.ch/worldplugs/typeB.htm. Adaptör getirmeniz gerekecektir.

            Alışveriş

Bahsedilen ülkelerden hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el saatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür. Ayrıca Elektronik eşya vb. gibi şeyler de temin edebilirsiniz. Ancak Elektronik eşyaların ülkemize getirilmesi ile ilgili kısıtlama mevcuttur. ?. Bunun üzerindeki sayılara gümrükte el koyuluyor.


NOTLAR

STH TRAVEL  havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan STH TRAVEL  sorumlu tutulamaz. STH TRAVEL  gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. STH TRAVEL , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından STH TRAVEL  sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****
****** Bağlantı ücretleri ilgili sınıftan yer olmasına göre değişiklik gösterebilmektedir. *****
DİĞER TARİHLER

AÇIKLAMA TUR TARİHİ FİYAT
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - Kuala Lumpur : Double Tree By Hilton 4* vb. & Swiss Garden Hotel 4* vb. 2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı 22.11.2018 1.899,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - Singapur: Peninsula Excelsior 4* vb. & Orchard Parade Hotel 4* vb. 2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı 22.11.2018 1.899,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - Taipei : Central Park Hotel 4* vb. & Look Hotel 4* vb. 2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı 22.11.2018 1.899,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - Hong Kong: Stanford View Hotel 4* vb. & Grand View Hotel 4*vb. 2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı 22.11.2018 1.899,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - Single Oda Farkı 22.11.2018 799,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - 0-2 Yaş 22.11.2018 430,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - 2-11 Yaş 22.11.2018 1.849,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ - ANKARA 22.11.2018 180,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ - İZMİR 22.11.2018 180,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ - ADANA 22.11.2018 180,00 USD
Kuala Lumpur - Singapur - Tai Pei - Hong Kong Turu - İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ - KIBRIS 22.11.2018 195,00 USD
STH Mice