• 5*Oscar Wilde Nehir Gemisi ile Viyana&Tuna Nehri&4 Ülke

5*Oscar Wilde Nehir Gemisi ile Viyana&Tuna Nehri&4 Ülke

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
999,00 EUR
Dış Kabin (1.Kat 14 m2)
999,00 EUR
Orta Kat French Balkonlu Kabin (2.Kat 14 m2)
1.299,00 EUR
Üst Kat French Balkonlu Kabin (3.Kat 14 m2)
1.399,00 EUR
Mini Suite (2.Kat 18 m2)
1.499,00 EUR
Mini Suite (3.Kat 18 m2)
1.599,00 EUR
Gerçek Balkonlu Suite (3.Kat 22 m2)
1.799,00 EUR
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G181228GBT4 28.12.2018 3.1.2019


1. Gün İSTANBUL – BUDAPEŞTE (MACARİSTAN)

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 10.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1033 numaralı seferi ile saat 12.35’de Budapeşte’ye hareket. Yerel saat ile 12.40’da Budapeşte'ye varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Budapeşte limanındaki nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman.

Gemimiz bu gece Budapeşte limanında kalacaktır.GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
2 Budapest, Hungary, HU 18:0
3 Bratislava, Slovakia, SK 12:0 18:0
4 Viyana,Austria, AT 02:0
5 Viyana,Austria, AT 03:0
5 Durnstein, Austria, AT 10:0 12:0
5 Melk, Austria, AT 15:0 21:0
6 Linz, Germany, DE 07:0 22:0


7. Gün PASSAU - MÜNİH (ALMANYA) İSTANBUL

Gemimiz sabah 07.00'da Passau limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Münih'e transfer (180 km). Panoramik Münih şehir turu sonrası Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1636 numaralı seferi ile saat 18.40’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23.25’de varış ve turumuzun sonu.FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul - Budapeşte // Münih - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* 2017 Yapımı 5* Dlx Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

* son gün panoramik Münih şehir turu

* Gemideki eğlence ve aktiviteler

* Canlı müzik eşliğinde Yılbaşı eğlencesi

* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 66 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Yurtdışı çıkış fonu

* Schengen vizesi


5* DLX MS OSCAR WILDE GEMİSİ ÖZELLİKLERİ

2017 yılında seferlerine başlayan geminin uzunluğu 135m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metre ve toplam 3 katlı olan gemide 88 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 176 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. (Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır).


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Sth Travel sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Sth Travel programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

gibi force major durumlarından Sth Travel sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Sth Travel sorumlu olmayacaktır.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Sth Travel  sorumlu olmayacaktır.

* Programda (*)İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.


ÖNEMLİ NOT

NOT: Single farkı Standart kabinler için %70

NOT: Single farkı Suite kabinler için %90


not

Belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.
Diğer limanlarda da ektsra turlar düzenlenebilmektedir.

2.Gün (*Esztergon&Visegrad&Szentendre)

6.Gün (*Salzburg / Chesky Krumlow)         
STH Mice