• Esprit Nehir Gemisi İle 2 Nehrin Birleşme Noktası Koblenz ve Ren

Esprit Nehir Gemisi İle 2 Nehrin Birleşme Noktası Koblenz ve Ren

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
999,00 EUR
Dış Kabin (1.Kat 14 m2)
999,00 EUR
Dış Kabin Mini Suite (1.Kat 17 m2)
1.199,00 EUR
Suite - French Balkonlu (2.Kat 21 m2)
1.499,00 EUR
Mini Suite - French Balkonlu (2.Kat 17 m2)
1.349,00 EUR
Mini Suite - French Balkonlu (3.Kat 17 m2)
1.449,00 EUR
Master Suite - French Balkonlu (3.Kat 28 m2)
1.799,00 EUR
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G181228GBT3 28.12.2018 3.1.2019


1. Gün İSTANBUL – AMSTERDAM (HOLLANDA)

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 09.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1957 numaralı seferi ile saat 11.45’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13.25’de Amsterdam’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile nehir gemimize transfer olmadan önce Panoramik Amsterdam şehir turu. Daha sonra gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Amsterdam limanında kalacaktır.GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
2 Amsterdam, Holland, NL 09:0
2 Utrecht, The Netherlands, NL 12:3 13:0
2 Nijmegen, The Netherlands, NL 18:0 23:5
3 Dusseldorf, Germany, DE 13:3 14:0
3 Cologne, Germany, DE 19:0 03:0
4 Koblenz, Germany, DE 12:3
5 Koblenz, Germany, DE 09:0
5 Rudesheim, Germany, DE 16:0
6 Rudesheim, Germany, DE 09:3
6 Mainz, Germany, DE 12:0


7. Gün MAİNZ - FRANKFURT - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Frankfurt Havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1588 numaralı seferi ile saat 12.05’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.10’da varış ve turumuzun sonu.FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul - Amsterdam // Frankfurt - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* 2010 Yapımı (2017'de tamamen yenilenmiş) 5* Dlx Butik Suite Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

* ilk gün panoramik Amsterdam şehir turu

* Gemideki eğlence ve aktiviteler

* Canlı müzik eşliğinde Yılbaşı eğlencesi

* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 66 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Yurtdışı çıkış fonu

* Schengen vizesi


5* DLX BUTİK SUITE GEMİ MS ESPRIT ÖZELLİKLERİ

2010 yılında seferlerine başlayan ve 2017'de tamamen yenilenen geminin uzunluğu 110m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metredir. Toplam 3 katlı olan Suite gemide 52 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 104 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. (Master Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır).


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Sth Travel sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Sth Travel programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.           

*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması

gibi force major durumlarından Sth Travel  sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Sth Travel sorumlu olmayacaktır.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Sth Travel sorumlu olmayacaktır.

* Programda (*)İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.


not

NOT: Single farkı Standart kabinler için %70

NOT: Single farkı Suite kabinler için %90


not

Belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.
Diğer limanlarda da ektsra turlar düzenlenebilmektedir.

2.Gün (*Volendam & Zaanse Schanse) 

3.Gün (*Düsseldorf & Köln turu için teknik duruş)

6.Gün (*Frankfurt)         
STH Mice