• 5*DLX Nehir Gemisi Amadeus Brilliant ile Tuna Nehri & Orta Avrupa
  • 5*DLX Nehir Gemisi Amadeus Brilliant ile Tuna Nehri & Orta Avrupa
  • 5*DLX Nehir Gemisi Amadeus Brilliant ile Tuna Nehri & Orta Avrupa
  • 5*DLX Nehir Gemisi Amadeus Brilliant ile Tuna Nehri & Orta Avrupa
  • 5*DLX Nehir Gemisi Amadeus Brilliant ile Tuna Nehri & Orta Avrupa

5*DLX Nehir Gemisi Amadeus Brilliant ile Tuna Nehri & Orta Avrupa

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
1.299,00 EUR
Dış Kabin - 15 m2 Kişi Başı Ücret
1.299,00 EUR
Orta Kat French Kabin - 15 m2 Kişi Başı Ücret
1.699,00 EUR
Üst Kat French Kabin - 15 m2 Kişi Başı Ücret
1.799,00 EUR
Üst Kat Suite Kabin - 22 m2 Kişi Başı Ücret
2.099,00 EUR


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G180615GBTSAW 15.6.2018 22.6.2018


1. Gün İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) – MÜNİH - PASSAU (ALMANYA)

Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 07.00'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1639 numaralı seferi ile saat 10.05'de Münih'e hareket. Yerel saat ile 11.00’da Münih'e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Passau'da bizleri bekleyen gemimize transfer (170 km). Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman.

Gemimiz 17.00'da hareket edecektir.GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
2 Emmersdorf, Austria, AT 09:0 13:0
2 Vienna, Austria, AT 19:0
3 Vienna, Austria, AT 19:0
4 Budapest, Hungary, HU 11:3
5 Budapest, Hungary, HU 13:3
6 Bratislava, Slovakia, SK 08:0 13:0
7 Linz, Germany, DE 14:0 22:0


8. Gün PASSAU - MÜNİH (ALMANYA) - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN)

Sabah 07.30'da Passau limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1640 numaralı seferi ile saat 13.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 16.35’de varış ve turumuzun sonu.FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul - Münih // Münih – İstanbul arası ekonomi sınıfı tarifeli sefer uçak bileti

* 2011 Yapımı, 5*Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

* Gemideki eğlence, aktiviteler * Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

* Ücretsiz çay & kahve istasyonu


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 77 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Yurtdışı çıkış fonu

* Schengen vizesi


AMADEUS BRILLIANT GEMİSİ ÖZELLİKLERİ

2011 yılında seferlerine başlayan gemi, 110 metre, 75 kabin / 150 yolcu kapasitelidir. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, wi-fi hizmeti, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır.


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

*Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises ve Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Sth Travel sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Sth Travel programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması

gibi force major durumlarından Sth Travel sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Sth Travel sorumlu olmayacaktır.

 *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar ilerleyen günlerde geri verilecektir.

*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Sth Travel sorumlu olmayacaktır.
STH Mice