• Vietnam & Kamboçya & Singapur & Bangkok & Hong Kong
 • Vietnam & Kamboçya & Singapur & Bangkok & Hong Kong
 • Vietnam & Kamboçya & Singapur & Bangkok & Hong Kong
 • Vietnam & Kamboçya & Singapur & Bangkok & Hong Kong

Vietnam & Kamboçya & Singapur & Bangkok & Hong Kong

4.000,00 USD
2 Kişilik odada kişi başı
4.000,00 USD
Tek kişi farkı
1.270,00 USD


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
20LNCONTURUNCU 19.6.2020 8.7.2020


1. Gün İstanbul - Hanoi

 Saat 10.00’da Istanbul Hava Limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali “STH TURİZM” kontuarı önünde buluşma. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Singapur Havayolları uçuşu ile saat 13.30’da Hanoi’ye hareket.

2. Gün Hanoi

Singapur’da yapılan aktarmanın ardından, yerel saatle 11.40’da Hanoi’ye varış.  Varışı takiben Hanoi şehir turu.  “Şairler Kenti" olarak da bilinen Güneydoğu Asya'nın en eski başkentinde yapacağımız yaklaşık 3 saat sürecek tur sırasında halkın Ho Amca dediği Vietnam devriminin mimarı ve Sosyalist Vietnam Cumhuriyeti'nin kurucusu Ho Chi Minh’in mumyasının sergilendiği Ho Chi Minh mozolesi (dışarıdan), 1958'den 1969'da ölümüne dek son ikametgahı olan kazıklar üzerine inşa edilmiş evi ve Lotus çiçekli bir havuzun ortasından yükselen zarif Tek Sütunlu Pagoda ve Hoan Kiem Gölü ve romantik bir kırmızı köprü ile ulaşılan Ngoc Son Tapınağı görülecektir. Ayrıca turumuz sırasında Fransız Koloni döneminden kalma, küçük caddelerden oluşan “Old Quarter” bölgesini Vietnamlıların yüzyıllardır kullandıkları üç tekerlekli “Cyclo” adlı yerel araçları ile gezeceğiz (yaklaşık 45 dk)  Tur sonunda otele varış. Check in işlemleri  Otelde alınacak akşam yemeği ve konaklama

3. Gün Hanoi (Halong)

Otelde alınacak kahvaltının ardından, Halong Bay’e hareket. Yaklaşık 4 saat sürecek otobüs yolculuğu sonunda Tuan Chau’ya varış ve gemiye biniş işlemleri. Gemide geleneksel deniz mahsullerinden oluşan öğle yemeği. Yaklaşık 4 saat sürecek gezi sırasında Halong Bay’in eşsiz güzelliğine tanık olacağız.  Tur bitiminde Hanoi’ye dönüş. 4 saat sürecek otobüs yolculuğu sonunda Hanoi’ye varış. Otelde geceleme.

4. Gün Hanoi - Ho Chi Minh (Saigon)

Sabah erken saatte Hanoi Havalimanı’na transfer. Saat 08.00’de Ho Chi Minh uçuşu.  Ho Chi Minh’e varış ve şehir turu. Adını eski Kuzey Vietnam'ın lideri Ho Chi Minh'ten alır. Önceki ismi Saygon'dur. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turunda Notre Dame Katedrali, 1869 yılında yapılan ve Indoçin’in Fransız hükümetinin konaklama sarayı olarak kullanılan Independence Palace, 1886-1891 yılları arasında Fransız tarzında inşa edilen Merkez Postanesi, Reunification Sarayı’nı (Yeniden Birleşme Sarayı) Jade Emperor Pagodası ve Saigon şehrinin sembolü durumundaki Saat Kulesinin bulunduğu The Ben Thanh Marketi göreceğimiz yerler arasında.  Gezi sonunda otele yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

5. Gün Ho Chi Minh (Saigon)

Otelde alınacak kahvaltının ardından Mekong deltası turu için hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik otobüs yolculuğunun ardından My Tho şehrine ulaşıyoruz. Irmak boyunca keyifli bir tekne yolculuğundan sonra hindistancevizi ağacından hediyelik eşyalar yapılan atölyelere doğru kısa bir yürüyüşe çıkma şansınız var. Kısa bir fayton yolculuğundan sonra yerel çayları ve meyveleri tadabileceğiniz bir köy evine gidiyoruz. Çin kayığı da denilen Sampan’a binerek dar ve ağaçlarla çevrili kanalları gezmeye devam ediyoruz ve sonrasında hindistancevizi şekerlemeleri satan bir yerel imalathaneyi geziyoruz. Yerel halkın yaşamını yakından deneyimlediğimiz bu eğlenceli turda Vietnam’ı daha yakından tanıyoruz.  Gezi sırasında öğle yemeği.  Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman

6. Gün Ho Chi Minh (Saigon) - Siem Reap

Kahvaltı sonrası erken saatte havalimanına hareket. Yerel saatle 08.10’da Siem Reap uçuşu.  Siem Reap’e varış ve tüm gün sürecek Angkor  Wat, Angkor Thom Ta Phrom tapınakları gezisi.  UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom, Güney Kapısı, Baphuon, Phimeanakas Tapınağı, Ta Phrom Tapınağı, Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyareti. Yerel restoranda öğle yemeği.  Öğleden sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat gezisi.  Gezi sonunda güneşin batımında “Kong Kea Boat” isimli geleneksel tekne ile tekne turu.  Otele transfer, akşam yemeği ve konaklama.

7. Gün Siem Reap - Singapur

Kahvaltının ardından öğle saatlerine kadar serbest zaman. Öğle saatlerinde havalimanına transfer.  Yerel saatle 16.10’da Singapur Havayolları uçuşu ile Singapur uçuşu.  Saat 19.15’de Singapur’a varış. Otele transfer.  MD 118 Türkiye Lionları ve KKTC Lionları bilgilendirme toplantısı ve akşam yemeği.  Otelde konaklama.

8. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, yarım gün sürecek Singapur şehir turu için otelden hareket. Şehir turu sırasında Singapur’un tarihi ve kültürünü tanıyacağımız Sir Raffles Point, Singapur nehrinin dinginliğin görüleceği Boat Quey’de, Merlion anıtı, dünyanın en büyük dönme dolabı Singapore Flyer ve hemen altındaki F1 pisti, Botanik Bahçeler, Cloud Forest, üst katları bir uçak kanadı gibi yapılmış ünlü Marina Bay Sands oteli, Çin - Hint - Müslüman mahalleleri Singapur’un en eski ve büyük, aynı zamanda en ilginç Hindu tapınağı. Singapur’un simgelerinden biri olan Orkide bahçeleri ve muhteşem alışveriş mağzaları ile ünlü Orchard Road görülecek yerler arasında. Tur sonunda öğle yemeği.  Otelde geceleme.

9. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, Uluslararası Parad katılımı ardından dinlenmek ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün.  Parad sonrası düzenlenecek ekstra turlara katılma imkanı. Otelde geceleme.

10. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, açılış toplantısı katılımı ardından dinlenmek ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün. Açılış toplantısı sonrası düzenlenecek ekstra turlara katılma imkanı. Otelde geceleme.

11. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, konvansiyon katılımı, dinlenmek ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz için, düzenlenecek ekstra turlara katılma imkanı. Otelde geceleme.

12. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, konvansiyon katılımı, dinlenmek ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek ekstra turlara katılma imkanı.  Belirtilecek saatte otelden check-out yapılması.

13. Gün Singapur -Bangkok

Otelde alınacak kahvaltının ardından, Singapur Hava Limanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Singapur Hava Yolları ile saat 09.35’te Bangkok’a hareket.  Yerel saatle 11.05’te Bangkok’a varış ve otelimize transfer.  Dileyen misafirlerimiz ile yürüyerek merkezi konumdaki otelimizin çevresini ve birbirinden büyük / güzel alışveriş merkezlerini keşfetme imkanı.  Otelde akşam yemeği.  Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek gece turu. Bu turumuz esnasında Bangkok’un dillere destan gece hayatı ve şehir merkezinde saat 21:00-02:00 arası açılan, her türlü local hediyelik eşya ve dünyaca ünlü markaların taklitlerinin bulunduğu “Pat Pong” gece pazarı gezisi.

14. Gün Bangkok

Otelde alınacak kahvaltının ardından Bangkok şehir ve tapınaklar turu için otelden hareket.  Tur sırasında, Tayland’ın ve hatta dünyanın ilk üniversitelerinden sayılan Wat Pho Tapınağı (Yatan Buda Tapınağı), tapınak içindeki Marco Polo kapısı ile farklı mertebelere ait kraliyet ailesi ve Budist rahiplerine ait “Pagoda” denen anıt mezarlar, eski saray, Zümrüt Buda, Çin mahallesi ve bu mahallede bulunan Altın Budha Tapınağı(Wat Traimit), demokrasi anıtı, Bakanlıklar caddesi, Parlamento binası görülecek yerler arasında.  Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman.  Akşam yemeği ve otelde konaklama.

15. Gün Bangkok

Otelde alınacak kahvaltının ardından serbest gün.  Tüm gün serbest.  Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Floating Market (Yüzen Çarşı) turu. Yol üzerinde Hindistan cevizi çiftliği ziyareti. Ardından Tay stili teknelerle yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra Yüzen Çarşı gezisi. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görme ve alışveriş yapma imkanı öğle saatlerinde Bangkok’a dönüş. Yol üzerinde ağaç oyma atölyesi gezisi. Tur sırasında öğle yemeği.  Akşam dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek açık büfe akşam yemekli Siam Niramit Show katılımı. Tayland tarih ve kültürünün anlatılacağı yaklaşık 1,5 saatlik muhteşem show’u büyüleyici show’un ardından otele dönüş. Geceleme Otelimizde

16. Gün Bangkok – Hong Kong

Otelde alınacak kahvaltını ardından havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben saat 08.10’da Hong Kong’a hareket.  Yerel saatle 12.55’te Hong Kong’a varış. Gümrük işlemlerini takiben otelimize transfer ve serbest zaman.  Otelde akşam yemeği ve konaklama.

17. Gün Hong Kong

Otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Hong Kong şehir turu.  Tur sırasında şehrin en göz alıcı manzaralarını izleyeceğiniz Victoria Tepesi ziyareti, Victoria Tepesi’nden sonra yine yerel kültür anlatılarak her türlü yerel hediyelik eşyanın bulunduğu Stanley Market, ilginç heykelleri ve manzarası ile Repulse Bay, Hong Kong’un en ünlü balıkçı kasabası olan Aberdeen ziyaret edilecektir.  Öğleden sonra Kowloon bölgesi gezisi. Gezi sonunda otele dönüş. Otelde konaklama.

18. Gün Hong Kong

Otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Macau Adası turumuz için otelden hareket,Feribot ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Mercan Denizi'nin ortasındaki Macau Adası’na gideceğiz. Penha Tepesi, Ma Kok Mabedi, Leal Senado Meydanı, St. Paul Harabeleri görülecek yerler arasındadır.  Öğle yemeğimiz turumuz esnasında büfe olarak Macau Tower’da alınacaktır.  Akşam üzeri otelimize dönüş ve alışverişleriniz için serbest zaman

19. Gün Hong Kong - Singapur

Otelde alınacak kahvaltı ve çıkış işlemleri.  Tam gün alışveriş için serbest saatler.  Otelimiz lobisinde buluşma ve özel aracımız ile rehberimiz eşliğinde Hong Kong Hava Limanına hareket.  Pasaport ve bagaj işlemlerinizi takiben Singapur’a hareket.  Singapur’a varış.

20. Gün Singapur- İstanbul

Istanbul’a hareket. İstanbul’a varış.Fiyata Dâhil Hizmetler

 • Ekonomi sınıf Istanbul - Hanoi, Hanoi - Ho Chi Minh, Ho Chi Minh - Siem Reap, Siem Reap - Singapur, Singapur - Bangkok, Bangkok - Hong Kong, Hong Kong - Istanbul uçak biletleri 
 • Hanoi’de 2, Ho Chi Minh’de 2 gece kahvaltı dahil konaklama  
 • Siem Reap’de 1 gece kahvaltı dahil konaklama  
 • Singapur’da 6 gece kahvaltı dahil konaklama  
 • Bangkok ’da 3, Hong Kong’da 3 gece kahvaltı dahil konaklama  
 • Tüm Havalimanı / otel / havalimanı transferleri  
 • Şehirlerarası transferler.  
 • Programda belirtilen toplam 5 öğle yemeği ve 7 akşam yemeği  
 • Halong Bay körfezinde tekne turu. 
 • Programda belirtilen Hanoi şehir turu ve tur sırasıda Cyclo gezisi  
 • Mekong Deltası turu. (Tekne ve Sampan’larla delta gezisi)  
 • Ho Chi Minh şehir turu.  
 • Siem Reap’te Ankor Wat, Angkor Thom, Ta Phrom tapınakları turu 
 • Singapur şehir turu  
 • Bangkok şehir ve tapınaklar turu  
 • Hong Kong şehir turu  
 • Profesyonel STH Turizm Türkçe Rehberlik Hizmeti.  
 • Mecburi TÜRSAB Güvence Paketi.  
 • Seyahat Kiti


Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Giriş ücretleri. (Müze vb. ören yeri)  
 • Programda belirtilen ekstra turlar 
 • Kişisel harcamalar.  
 • İptal teminatı içerikli sigorta (150 USD, 70 yaş ve üzeri için 290 USD)  
 • Programda belirtilmeyen yemekler.  
 • Vietnam vizesi (90 USD)  
 • Kamboçya vizesi (50 USD) 
 • Yurt dışı çıkış pulu (50 TL). 
 • Zorunlu Özel Seyahat Sigortası.(25 USD) kayıt esnasında alınır.
 • ? Bahşiş günlük 3 USD
 • Konvansiyon kayıt ücreti. (Konvansiyon kaydı tur kaydı sırasında yapılmalıdır.)
  10 Ocak Tarihine kadar 175$  
  11 Ocak’tan 31 Mart Tarihine kadar 225 $  
  1 Nisan sonrası 250 $ 
  Leo 12-17 Yaş 20 $ ve 18-30 Yaş 100 $


İPTAL ŞARTLARI

Kayıt Tarihi- 29 Aralık 2019: 250 USD depozito yanar

29 Aralık 2019 - 31 Mart 2020: % 30 yanar

1 Nisan 2019 - 30 Nisan 2020: % 50 yanar

1 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2020: % 80 yanar

1 Haziran 2020 sonrası ücretin tamamı yanar

Münferit biletler ile ilgili olarak Havayolu şirketinin uygulayacağı cezai şartlar ayrıca geçerli olacaktır


KAYIT ŞARTLARI

(STH – LIONS Anlaşması gereği UYULMASI GEREKEN KESİN KURALLAR)

 • Her Lion ve-veya katılımcı için ayni fiyatlar uygulanacak.
 • İndirim ayrıcalık vb. yapılmayacaktır.  
 • Ödemeler:
  750 USD 30 Kasım’a kadar  
  1250 USD 31 Aralık 2019’a kadar 
  Bakiye 31 Mart 2020’ye kadar  
 • Kredi kartına taksit imkanı için özel kur (%6 fazla) uygulanacaktır.
 • Toplam tur ücreti kayıt sırasında çekilecektir.  
 • Uçak biletinin Miller ile alınması durumunda yapılacak olan indirim 500 USD’dir.  
 • Acentemiz çift kişilik odada konaklamak isteyen tek katılımcılara oda arkadaşı bulunması konusunda herhangi bir garanti verememekte olup seyahate 90 gün kala oda arkadaşı bulunamaması durumunda tek kişilik oda farkı ödenmek durumundadır
DİĞER TARİHLER

AÇIKLAMA TUR TARİHİ FİYAT
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - 2 Kişilik odada kişi başı 19.6.2020 4.000,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - Tek kişi farkı 19.6.2020 1.200,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - 2 Kişilik odada kişi başı 19.6.2020 4.000,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - Tek kişi farkı 19.6.2020 1.270,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - 2 Kişilik odada kişi başı 19.6.2020 2.900,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - Tek kişi farkı 19.6.2020 825,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - 2 Kişilik odada kişi başı 24.6.2020 1.890,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - Tek kişi farkı 24.6.2020 490,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - 2 Kişilik odada kişi başı 24.6.2020 3.200,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - Tek kişi farkı 24.6.2020 1.270,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - 2 Kişilik odada kişi başı 24.6.2020 2.900,00 USD
103.Uluslararası Lions Konvansiyonu - Tek kişi farkı 24.6.2020 910,00 USD
STH Mice