• Vietnam & Kamboçya & Singapur & Filipinler
 • Vietnam & Kamboçya & Singapur & Filipinler
 • Vietnam & Kamboçya & Singapur & Filipinler

Vietnam & Kamboçya & Singapur & Filipinler

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
4.000,00 USD
2 Kişilik odada kişi başı
4.000,00 USD
Tek kişi farkı
1.200,00 USD


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
20LNCONLACIVERT 19.6.2020 8.7.2020


1. Gün İstanbul - Hanoi

Saat 10.00’da Istanbul Hava Limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali “STH TURİZM” kontuarı önünde buluşma. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Singapur Havayolları uçuşu ile saat 13.30’da Hanoi’ye hareket.

2. Gün Hanoi

Singapur’da yapılan aktarmanın ardından, yerel saatle 11.40’da Hanoi’ye varış. Varışı takiben Hanoi şehir turu. “Şairler Kenti" olarak da bilinen Güneydoğu Asya'nın en eski başkentinde yapacağımız yaklaşık 3 saat sürecek tur sırasında halkın Ho Amca dediği Vietnam devriminin mimarı ve Sosyalist Vietnam Cumhuriyeti'nin kurucusu Ho Chi Minh’in mumyasının sergilendiği Ho Chi Minh mozolesi (dışarıdan), 1958'den 1969'da ölümüne dek son ikametgahı olan kazıklar üzerine inşa edilmiş evi ve Lotus çiçekli bir havuzun ortasından yükselen zarif Tek Sütunlu Pagoda ve Hoan Kiem Gölü ve romantik bir kırmızı köprü ile ulaşılan Ngoc Son Tapınağı görülecektir. Ayrıca turumuz sırasında Fransız Koloni döneminden kalma, küçük caddelerden oluşan “Old Quarter” bölgesini Vietnamlıların yüzyıllardır kullandıkları üç tekerlekli “Cyclo” adlı yerel araçları ile gezeceğiz (yaklaşık 45 dk) Tur sonunda otele varış. Check in işlemleri otelde alınacak akşam yemeği ve konaklama

3. Gün Hanoi (Halong)

Otelde alınacak kahvaltının ardından, Halong Bay’e hareket. Yaklaşık 4 saat sürecek otobüs yolculuğu sonunda Tuan Chau’ya varış ve gemiye biniş işlemleri. Gemide geleneksel deniz mahsullerinden oluşan öğle yemeği. Yaklaşık 4 saat sürecek gezi sırasında Halong Bay’in eşsiz güzelliğine tanık olacağız. Tur bitiminde Hanoi’ye dönüş. 4 saat sürecek otobüs yolculuğu sonunda Hanoi’ye varış. Otelde geceleme.

4. Gün Hanoi - Ho Chi Minh (Saigon)

Sabah erken saatte Hanoi Havalimanı’na transfer. Saat 08.00’de Ho Chi Minh uçuşu. Ho Chi Minh’e varış ve şehir turu. Adını eski Kuzey Vietnam'ın lideri Ho Chi Minh'ten alır. Önceki ismi Saygon'dur. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turunda Notre Dame Katedrali, 1869 yılında yapılan ve Indoçin’in Fransız hükümetinin konaklama sarayı olarak kullanılan Independence Palace, 1886-1891 yılları arasında Fransız tarzında inşa edilen Merkez Postanesi, Reunification Sarayı’nı (Yeniden Birleşme Sarayı) Jade Emperor Pagodası ve Saigon şehrinin sembolü durumundaki Saat Kulesinin bulunduğu The Ben Thanh Marketi göreceğimiz yerler arasında.Gezi sonunda otele yerleşme, akşam yemeği ve konaklama

5. Gün Ho Chi Minh (Saigon)

Otelde alınacak kahvaltının ardından Mekong deltası turu için hareket. Yaklşık 1,5 saatlik otobüs yolculuğunun ardından My Tho şehrine ulaşıyoruz. Irmak boyunca keyifli bir tekne yolculuğundan sonra hindistancevizi ağacından hediyelik eşyalar yapılan atölyelere doğru kısa bir yürüyüşe çıkma şansınız var. Kısa bir fayton yolculuğundan sonra yerel çayları ve meyveleri tadabileceğiniz bir köy evine gidiyoruz. Çin kayığı da denilen Sampan’a binerek dar ve ağaçlarla çevrili kanalları gezmeye devam ediyoruz ve sonrasında hindistancevizi şekerlemeleri satan bir yerel imalathaneyi geziyoruz. Yerel halkın yaşamını yakından deneyimlediğimiz bu eğlenceli turda Vietnam’ı daha yakından tanıyoruz. Gezi sırasında öğle yemeği. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman.

6. Gün Ho Chi Minh (Saigon) - Siem Reap

Kahvaltı sonrası erken saatte havalimanına hareket. Yerel saatle 08.10’da Siem Reap uçuşu. • Siem Reap’e varış ve tüm gün sürecek Angkor Wat, Angkor Thom Ta Phrom tapınakları gezisi. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom, Güney Kapısı, Baphuon, Phimeanakas Tapınağı, Ta Phrom Tapınağı, Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyareti. Yerel restoranda öğle yemeği. Öğleden sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat gezisi. Gezi sonunda güneşin batımında “Kong Kea Boat” isimli geleneksel tekne ile tekne turu. Otele transfer, akşam yemeği ve konaklama.

7. Gün Siem Reap - Singapur

Kahvaltının ardından öğle saatlerine kadar serbest zaman. Öğle saatlerinde havalimanına transfer. Yerel saatle 16.10’da Singapur Havayolları uçuşu ile Singapur uçuşu. Saat 19.15’de Singapur’a varış. Otele transfer. MD 118 Türkiye Lionları ve KKTC Lionları bilgilendirme toplantısı ve akşam yemeği. Otelde konaklama.

8. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, yarım gün sürecek Singapur şehir turu için otelden hareket. Şehir turu sırasında Singapur’un tarihi ve kültürünü tanıyacağımız Sir Raffles Point, Singapur nehrinin dinginliğin görüleceği Boat Quey’de, Merlion anıtı, dünyanın en büyük dönme dolabı Singapore Flyer ve hemen altındaki F1 pisti, Botanik Bahçeler, Cloud Forest, üst katları bir uçak kanadı gibi yapılmış ünlü Marina Bay Sands oteli, Çin - Hint - Müslüman mahalleleri Singapur’un en eski ve büyük, aynı zamanda en ilginç Hindu tapınağı. Singapur’un simgelerinden biri olan Orkide bahçeleri ve muhteşem alışveriş mağzaları ile ünlü Orchard Road görülecek yerler arasında. Tur sonunda öğle yemeği. Otelde geceleme.

9. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, Uluslararası Parad katılımı ardından dinlenmek ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün. Parad sonrası düzenlenecek ekstra turlara katılma imkanı. Otelde geceleme.

10. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, açılış toplantısı katılımı ardından dinlenmek ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün. Açılış toplantısı sonrası düzenlenecek ekstra turlara katılma imkanı. Otelde geceleme.

11. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, konvansiyon katılımı, dinlenmek ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz için, düzenlenecek ekstra turlara katılma imkanı. Otelde geceleme.

12. Gün Singapur

Otelde alınacak kahvaltının ardından, konvansiyon katılımı, dinlenmek ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek ekstra turlara katılma imkanı. Belirtilecek saatte otelden check-out yapılması.

13. Gün Singapur - Manila

Otelde alınacak kahvaltı ve çıkış işlemleri. Singapur Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben saat 09.05’te Manila’ya hareket. Yerel saatle 13.05’te Manila’ya varış ve otelimize transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

14. Gün Manila

Otelde alınacak kahvaltının ardından Manila şehir turu. Turumuz “Duvarlar İçinde” anlamına gelen ve 1500 lerde Manila’nin politik ve kültürel merkezi sayılan Intramuros ile başlayacaktır. Şehrin bu eski merkezinde yaptığımız yürüyüşlerde 1571 senesinde İspanyollar tarafından yapılan Santiago kalesi, UNESCO koruması altındaki San Agustin Kilisesi, Rizal Park ziyaret edilecektir. Ardından Modern Manila’ya geçilerek Roxas Boulevard, Filipinler Kültür Konpleksi, Asya’nın en büyük alışveriş merkezi Mall of Asia, Ayala Avenue ve şehrin finans merkezi Makati City görülüyor. Tur sırasında lokal bir restaurant’da öğle yemeği. Tur sonunda otele transfer.

15. Gün Manila-Cebu-Bohol

Kahvaltının ardından Manila Hava Limanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Cebu Pasifik Hava Yolları lokal uçuşu ile saat 10.35’de Cebu’ya hareket. Saat 12.10’da Cebu’ya varışımızı takiben Cebu şehir turu. Magellan’s Cross, Fort San Pedro, Basilica Minore del Sto. Nino ve Taoist Tapınağı, Cebu Heritage Monument ve Pasalubong gezilecek yerler arasında. Cebu’nun Filipinler tarihinde yeri çok önemlidir. Magellan’ın Filipinleri keşfi Cebu şehri ile başlar. Ayrıca yöre kabilelerinden birinin reisi olan Lapu Lapu tarafından Cebu’da öldürülmüştür. Gezeceğimiz yerler arasında, dünyaca ünlü el yapımı gitar ve ukulelelerin yapıldığı fabrika da bulunmaktadır. Tur sırasında öğle yemeği.  Turumuz sonrası Cebu Limanına hareket ve Hızlı Feribot ile Bohol adasına geçiş.  Otele transfer, akşam yemeği ve konaklama.

16. Gün Bohol

Otelde alınacak kahvaltının ardından Bohol ada turu için hareket. Turumuz esnasında 1565 yılında İspanyol general Legazpi tarafından keşfedilen ada tanıtılacaktır. Blood Compact Site, Baclayon Church, Loboc River Cruise, Bilar Man-made Forest, Tarsier Consiervation Area, Butterfly Garden, Chocolate Hills, Aproniana Gift Shop görülecek yerler arasındadır. İspanyol hakimiyeti sırasında Filipinlere hristiyanlığın yayıldığı ilk nokta olan bu güzel adada 1268 adet tepe olduğu, bu tepelerin kuru sezon sırasında kahverengiye dönüştüğü için Çikolata Tepeleri olarak anıldığı, ve hatta Hershey çikolatalarının da damla şeklindeki çikolatalarını bu tepelerden ilham alarak yaptığını unutmamak gerekir. Ayrıca dünyanın en küçük maymunu olan ve sadece 6 cm boyunda olan Tarsier ler de bu adada yaşamaktadır. Tüm bu güzellikleri turumuz esnasında görme imkanı bulacağız.Turumuz Loboc nehrinde bir gezi teknesi ve teknede alacağımız açık büfe öğle yemeği ile son bulacaktır.  Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman.

17. Gün Bohol

Otelde büfe kahvaltı. Tüm gün serbest. Deniz kum ve güneşten faydalanma imkanı.

18. Gün Bohol

Otelde büfe kahvaltı. Tüm gün serbest. Deniz kum ve güneşten faydalanma imkanı.

19. Gün Bohol - Cebu -Singapur

Otelde büfe kahvaltı ve serbest zaman. Otelimizden çıkış işlemlerini takiben Bohol Limanına hareket. Hızlı feribot ile Cebu’ya hareket. Cebu’ya varış ve takibinde özel aracımız ile rehberimiz eşliğinde Cebu Hava Limanına hareket. Yapılacak bilet ve bagaj işlemlerini takiben saat 19.15’te Singapur uçuşu. Yerel saatle 23.00’de Singapur’a varış.

20. Gün Singapur - İstanbul

Singapur’dan saat 01.50’de Istanbul’a hareket. Sabah 08.25’te İstanbul’a varış.Fiyata Dâhil Hizmetler

 • Ekonomi sınıf Istanbul - Hanoi, Hanoi - Ho Chi Minh, Ho Chi Minh - Siem Reap, Siem Reap - Singapur, Singapur - Manila, Manila - Cebu, Cebu - Istanbul uçak biletleri  
 • Hanoi’de 2, Ho Chi Minh’de 2 gece kahvaltı dahil konaklama  
 • Siem Reap’de 1 gece kahvaltı dahil konaklama 
 • Singapur’da 6 gece kahvaltı dahil konaklama  
 • Manila’da 2, Bohol’de 4 gece kahvaltı dahil konaklama  
 • Tüm Havalimanı / otel / havalimanı transferleri  
 • Şehirlerarası transferler.  
 • Programda belirtilen toplam 8 öğle yemeği ve 7 akşam yemeği  
 • Halong Bay körfezinde tekne turu. 
 • Programda belirtilen Hanoi şehir turu ve tur sırasıda Cyclo gezisi  
 • Mekong Deltası turu. (Tekne ve Sampan’larla delta gezisi)  
 • Ho Chi Minh şehir turu.  
 • Siem Reap’te Ankor Wat, Angkor Thom, Ta Phrom tapınakları turu 
 • Singapur şehir turu  
 • Manila şehir turu  
 • Cebu ve Bohol turları  
 • Profesyonel STH Turizm Türkçe Rehberlik Hizmeti.  
 • Mecburi TÜRSAB Güvence Paketi.  
 • Seyahat Kiti


Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Giriş ücretleri. (Müze vb. ören yeri) 
 • Ekstra turlar ? Kişisel harcamalar.  
 • İptal teminatı içerikli sigorta (150 USD, 70 yaş ve üzeri için 290 USD)  
 • Programda belirtilmeyen yemekler.  
 • Vietnam vizesi (90 USD)
 • Kamboçya vizesi (50 USD)  
 • Yurt dışı çıkış pulu (50 TL).  
 • Zorunlu Özel Seyahat Sigortası.(25 USD) kayıt esnasında alınır.  
 • Bahşiş günlük 3 USD.
 • Konvansiyon kayıt ücreti. (Konvansiyon kaydı tur kaydı sırasında yapılmalıdır.) ?
  10 Ocak Tarihine kadar 175$ 
  11 Ocak’tan 31 Mart Tarihine kadar 225 $  
  1 Nisan sonrası 250 $  
  Leo 12-17 Yaş 20 $ ve 18-30 Yaş 100 $


İPTAL ŞARTLARI

Kayıt Tarihi- 29 Aralık 2019: 250 USD depozito yanar

29 Aralık 2019 - 31 Mart 2020: % 30 yanar

1 Nisan 2019 - 30 Nisan 2020: % 50 yanar

1 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2020: % 80 yanar

1 Haziran 2020 sonrası ücretin tamamı yanar

Münferit biletler ile ilgili olarak Havayolu şirketinin uygulayacağı cezai şartlar ayrıca geçerli olacaktır.


KAYIT ŞARTLARI

(STH – LIONS Anlaşması gereği UYULMASI GEREKEN KESİN KURALLAR)

 • Her Lion ve-veya katılımcı için ayni fiyatlar uygulanacak.
 • İndirim Ayrıcalık vb. yapılmayacaktır. 
 • Ödemeler:
  750 USD 30 Kasım 2019’a kadar
  1250 USD 31 Aralık 2019’a kadar
  Bakiye 31 Mart 2020’ye kadar  
 • Kredi kartına taksit imkanı için özel kur (%6 fazla) uygulanacaktır. Toplam tur ücreti kayıt sırasında çekilecektir.
 • Uçak biletinin Miller ile alınması durumunda yapılacak olan indirim 500 USD’dir.
 • Acentemiz çift kişilik odada konaklamak isteyen tek katılımcılara oda arkadaşı bulunması konusunda herhangi bir garanti verememekte olup seyahate 90 gün kala oda arkadaşı bulunamaması durumunda tek kişilik oda farkı ödenmek durumundadır
STH Mice