• MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri
  • MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri
  • MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri
  • MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri
  • MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri
  • MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri
  • MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri
  • MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri
  • MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri

MS Leonora ile Büyük Tuna Nehri

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
1.499,00 EUR
Dış Kabin Kişi Başı
1.499,00 EUR
Orta Kat French Balkonlu Kabin Kişi Başı
1.899,00 EUR
Üst Kat French Balkonlu Kabin Kişi Başı
1.999,00 EUR
Üst Kat French Balkonlu Kabin Kişi Başı
1.999,00 EUR
Suit French Kabin Kişi Başı
2.299,00 EUR


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
GN200520GB 24.5.2020 3.6.2020
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Viyana,Austria, AT
2 Viyana,Austria, AT
3 Bratislava, Slovakia, SK
4 Budapest, Hungary, HU
5 Budapest, Hungary, HU
6 Mohacs, Hungary, HU
7 Vukovar, Croatia, HR
8 Novi Sad, Serbia, YU
9 Belgrade, Serbia, RS


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul - Viyana // Belgrad - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar
* 5* Nehir gemisinde, 10 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
* Gemide canlı müzik eşliğinde eğlence ve aktiviteler
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 10 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 100 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı ve liman vergileri
* Yurtdışı çıkış fonu
* Schengen vizesi


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten STH Travel sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü STH Travel programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması
gibi force major durumlarından STH Travel sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan STH Travel sorumlu olmayacaktır.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan STH Travel sorumlu olmayacaktır.
STH Mice