• Phuket Turu
  • Phuket Turu
  • Phuket Turu
  • Phuket Turu

Phuket Turu

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
799,00 USD
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
799,00 USD
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
799,00 USD
Tek Kişilik Odada Kişi Başı
999,00 USD
0-2 Yaş Çocuk
199,00 USD
2-12 Yaş Çocuk
749,00 USD


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
K190829PHUKET 29.8.2019 4.9.2019
Uçuş Detayları

Havayolu: Türk Havayolları

TK 172 29AUG  ISTHKT 2005 0950*

TK 173 04SEP  HKTIST 1120 1745


Otel Detayları

Andakira Hotel 4* v.b

10-16 Ağustos Turu Otelleri;

Best Western Patong 3* v.b


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları ile ekonomi sınıf uçuşlar

*Belirtilen otelde 5 gece oda kahvaltı konaklama

*Tüm alan-otel-alan transferleri

*Alan vergileri

*Seyahat Sigortası (Turun iptali durumunda tur ücretinin %15'i kapsam dışıdır)


Önemli Notlar

*Program Asian Escapes Turizm tarafıdan organize edilmiş olup farklı acente yolcularınında katılımı muhtemel olacaktır.

*Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı doğrultusunda Türkçe Rehberli olacaktır.

*Ekstra turların hangi gün yapılacağı rehberin inisiyatifinde olup Phuket'e varışınızda rehberiniz tarafından konu hakkında bilgilendirileceksiniz.

*Belirtilen uçuş saatinden en az 3 saat önce havalimanında olunması gerekmektedir.

*Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.

*Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

*T.C vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır.

*Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

*İstanbul çıkışlı rehberlik hizmeti verilmemektedir.

*Rehberlik hizmeti turlar esnasında verilmektedir.

*80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

*Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli dahil değildir.

*Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.

*2 yaşın altındaki çocukların bagaj hakkı yoktur.

*Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

*Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

*Triple konaklama müsaitlik doğrultusunda sunulur.

*Müsaitlik var ise 3. Kişi için katlanabilir yatak verilmektedir.

*Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.


Ekstra Turlar

*PHUKET FANTASEA SHOW

*2400 THAI BAHT (03-12 YAŞ ARASI 2000 THAI BAHT)

*Bu gece turumuzda Phuket’in sahil bölgesinden yapacağımız kısa bir yolculuğu takiben Phuket Fantasea Show'un büyülü dünyasına varıyoruz. Tema parkını dolaşıp dünyanın en büyük açık büfe restoranında yemeğimizi yedikten sonra 3500 kişilik muazzam salonda Kamala efsanesini seyrediyoruz. Çok geniş bir ekiple sergilenen şovun en ilginç kısmı birden çok hayvanın şovda rol alması.

*Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Park girişi + Açık Büfe Akşam Yemeği + Rehberlik

***Bu turumuzda kademeli fiyat uygulaması olup, 10 kişinin altında olan turlarda fiyat rehber tarafından bildirilecektir.

*PHI-PHI ADASI TURU

*2600 THAI BAHT (03-12 YAŞ 1800 THAI BAHT)

*Andaman denizinin büyülü adalarına yapılan çok keyifli bir günlük turdur. Otelden ayrılıp Phuket’in en lüks marinası olan Royal Phuket Marina’ya ulaştıktan sonra rehberlerimizin tur tanıtımını takiben surat tekneleri ile Phi Phi adalarına doğru yola çıkıyoruz. İki adadan oluşan Phi Phi adalarında yüzlerce renkli okyanus balıklari ile şnorkel yapıp, adada yaşayan maymunları gördükten sonra öğle yemeğimizi almak için Phi Phi Don adasına 

*yanaşıyoruz. Yemek sonrası Phi Phi Lay adasına geçip sırasıyla Viking Mağarası, Pileh Lagoon’u ziyaret edip bütün Phuket fotoğraflarında gördüğünüz Leonardo Di Caprio’nun The Beach filmini çektiği dünyaca meşhur Maya Bay’de mola veriyoruz. Dönüş yolu üzerinde Khai Adasında yine şnorkel ve yüzme molası sonrası marinaya ve sonrasında otele dönüyoruz.

*Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Açık Büfe Öğle Yemeği + Rehberlik

*** Bu turumuz minimum 16 kişinin katılımı olduğu takdirde özel transfer ve özel bot ile gerçekleşmektedir. Bu durumda tur ücreti 3000 THAI BAHT olacaktır. 16 kişinin altındaki katılımlarda transfer ve botlarda karışık gruplar halinde yapılmaktadır. Bölgedeki hava şartlarına bağlı olarak bazı tarihlerde botlarla değil büyük katamaranlar ile (Yaklaşık 400 kişilik) tur gerçekleştirilebilir. Havanın uygun olmayacağını düşündüğümüz tarihlerde, olabilecek risklere karşı katamaran önerilmekte ancak Katamaran ile yapılacak turlarda tek bir bölgeye gidilmekte ve Maya Beach’e, Maymunlar adasına veya benzeri küçük koylara uğranmamaktadır. Tur tarihindeki hava şartlarına göre rehberiniz bilgi verecektir.

***Bu turumuzda kademeli fiyat uygulaması olup, 10 kişinin altında olan turlarda fiyat rehber tarafından bildirilecektir.

*JAMES BOND ADASI TURU

*2600 THAI BAHT (03-12 YAŞ 1800 THAI BAHT)

*Orjinal ismiyle Koh Tapu veya Civi Adası olarak bilinen ada 1974 yılında çevrilen, "The Man with the Golden Gun" James Bond filmiyle ünlenmiş ve James Bond adası olarak anılmaya başlamıştır. Yine Royal Phuket Marina’dan sürat tekneleri ile dünyaca meşhur Phang Nga koyuna doğru yola çıkıyoruz. Phang Nga koyu yaklaşık 20 yerden nehir bağlantısı alan son buzul çağındaki kırılma ile yaklaşık 30 ada, 300 kayalık ve dünyada sadece Ekvator kuşağında yaşayan Mangrove Ormanları ile Phuket’in en özel bölgelerinden biridir. Tur sırasında Panak adasında mağara gezisi, Hong adasında müthiş bir kano gezisi, bölgenin tek yerleşim yeri olan meşhur Müslüman koyu Panyee’de öğle yemeği, James Bond adası ve son olarak bölgenin en keyifli adası olan Naka adasında sahilde güneşlenme ve yüzme için duruyoruz.

*Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Öğle Yemeği +Kano ücreti+ Rehberlik

*** Bu turumuz minimum 16 kişinin katılımı olduğu takdirde özel transfer ve karışık cruise teknesi/sürat motoru ile gerçekleşmektedir. 16 kişinin altındaki katılımlarda belirtilen transferler karışık gruplar halinde yapılmaktadır. 16 kişi üstü katılımlarda turumuz özel transfer ve gruba özel Sürat Bot ile yapılacak olup kişi başı tur ücreti 3000 THAI BAHT olacaktır.)

***Ekstra turlarımız minimum 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 10 kişinin altındaki katılımlarda maliyetlerden dolayı satış fiyatlarında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle bazı turlarda fiyatlar kademeli olarak yapılmaktadır. Oluşan fiyat farkı rehberiniz tarafından bildirilecektir. Kişi sayısı sebebi ile özel transfer verilemeyecek turlarda lokal transfer araçları ortak kullanılacaktır. Detaylı bilgi rehberiniz tarafından bildirilecektir. Karışık tekne turlarında rehberler teknede bulunmamakta olup, turun organizasyonu sağlamaktadırlar.

*PHUKET TURU

*800 THAI BAHT ( 03-12 YAŞ 400 THAI BAHT)

*Kısa sürede çok şey yapabileceğiniz çok keyifli bir tur Phuket turu. Güzel manzara noktalarının yanında Tayland’ın en meşhur tapınaklarından biri olan Wat Chalong tapınağını gezip muhteşem fotoğraflar çekme imkanı bulacaksınız. Kaju fabrikasında bölgenin meşhur kajularini ve kuru meyvelerini hem tadım hem de alışveriş yapma imkanınız var. Teak ağacı el oymalarınıda yakından görebildiğiniz turda, Phuket’in olmazsa olmaz ve dünyada tek olan kaplan parkı Tiger Kingdom’da ilaçsız, zincirsiz kaplanlarla son derece güvenli bir şekilde yakınlaşma ve fotoğraf çekme imkanınız da var. Yine arzu edenler için yol üzerinde durulacak Fil safari kamplarında filleri yakından görebilirsiniz.

*** Bu turumuzda alınan ücret sadece araç ve rehberlik içindir. Tiger Kingdom, Fil safari ya da diğer aktivitelerde misafirlerimiz söz konusu aktivite ücretlerini ilgili yerlere yapacaklardır.

*FIL KAMPI ZIYARETI(Yarim gunluk katilimli tur)- Sabah veya ogleden sonra

*3500 THAI BAHT (04-12 Yas 1750 THAI BAHT)

*Otelden hareket ile 3 saatlik bir program olan fil kampi ziyaretinde, bu guzel hayvanlari besleyebilir, onlarla beraber yikanabilir, resim cektirebilir; kisacasi filler hakkinda A dan Z ye butun bilgiye sahip olabilirsiniz.

*** Bu turda fillere binip gezinti yapilmamaktadir.

*** Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Öğle Yemeği

***Bu turumuzda kademeli fiyat uygulaması olup, 10 kişinin altında olan turlarda fiyat rehber tarafından bildirilecektir.

*SIMON SHOW

*1100 THAI BAHT

*İlginç içeriğiyle ve yapmış oldukları dans gösterileriyle adından söz ettiren, dünyaca ünlü kabare gösterisi. Sahne süslemesi ve dansçıların şatafatlı kıyafetleri ile muhteşem geceye hazır olun.

***Bu turumuzda kademeli fiyat uygulaması olup, 10 kişinin altında olan turlarda fiyat rehber tarafından bildirilecektir.

*** 5 yaş altı şova alınmamaktadir.

*** Çocuk indirimi yoktur.

*FLYING HANUMAN (Zipline macera turu/Katilimli tur)

*2900 THAI BAHT (08-12 Yas 2700 THAI BAHT)

*Ada turlarinin yanisira muhtesem dogasi ile bizi karsilayan Phuket de bir platform’dan digerine Tropikal ormanin icerisinde muhtesem zipline aktivitesi. Oldukca eglenceli olan macera dolu bu aktiviteyi kacirmamanizi oneririz.

*Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Öğle Yemeği

*Ekstra turlarımız minimum 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 10 kişinin altındaki katılımlarda maliyetlerden dolayı satış fiyatlarında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle bazı turlarda fiyatlar kademeli olarak yapılmaktadır. Oluşan fiyat farkı rehberiniz tarafından bildirilecektir. Kişi sayısı sebebi ile özel transfer verilemeyecek turlarda lokal transfer araçları ortak kullanılacaktır. Detaylı bilgi rehberiniz tarafından bildirilecektir. Karışık tekne turlarında rehberler teknede bulunmamakta olup, turun organizasyonu sağlamaktadırlar.

*Fiyatlar baht üzerinden değerlendirilmekte olup turun yapılacağı tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.


Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

* Satın almış olduğunuz tur paketi “Asian Escapes Turizm” tarafından düzenlenmektedir. Havalimanı karşılamaları ve diğer tüm yerel hizmetler “Asian Escapes Turizm” tarafından organize edilmektedir. Farklı acente misafirlerinin de tura katılımı muhtemeldir.
STH Mice