• Empress Of The Seas ile Miami & Küba
  • Empress Of The Seas ile Miami & Küba
  • Empress Of The Seas ile Miami & Küba
  • Empress Of The Seas ile Miami & Küba
  • Empress Of The Seas ile Miami & Küba
  • Empress Of The Seas ile Miami & Küba
  • Empress Of The Seas ile Miami & Küba
  • Empress Of The Seas ile Miami & Küba
  • Empress Of The Seas ile Miami & Küba

Empress Of The Seas ile Miami & Küba

8.900,00 TRY
Promo İç Kabin Kişi Başı
8.900,00 TRY
İç Kabin Kişi Başı
9.400,00 TRY
Dış Kabin Kişi Başı
9.600,00 TRY


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G200102RCL 2.1.2020 10.1.2020
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Miami, Florida, USA, US
2 Miami, Florida, USA, US 9 16:
3 Havana, Cuba, CU 9 14:
4 Havana, Cuba, CU 9 15:
5 Costa Maya, Mexico, MX 9 08: 9 17:
6 Cozumel, Mexico, MX 9 08: 9 17:
7 Denizde, D
8 Miami, Florida, USA, US 9 07: 9 22:
9 Istanbul, Turkey, TR 9 17:


1. Gün İSTANBUL - MIAMI

İstanbul Havalimanı buluşmasının ardından, Türk Hava Yolları TK 77 sefer sayılı uçuşu ile Miami’ye hareket. Geceleme otelimizde.

2. Gün MIAMI - FLORIDA

Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD’nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir.Kışı yaşamayan Miami şehrinde; yıl boyu denizin ve kumsalın tadını çıkarabilir, sabahlara kadar eğlenebilir, ABD’deki Kübalıların hayatlarının içine girebilir, ilgi çekici ulusal parkları ziyaret edebilir, Kuzey Amerika kıtasının en güney ucuna “Key West“e giderek müthiş gün batımını izleyebilirsiniz.Hem şehir hayatını yaşayabileceğiniz hem de bir tatil beldesinde olduğunuzu hissedeceğiniz Miami‘de sıkılmadan keyifli birkaç gün hatta daha uzun zaman geçirebilirsiniz. Mesai günlerinde etrafta takım elbiseli, iş koşturmacası içindeki çalışanların arasında mayo, parmak arası terliklerle gezmek keyifli olacaktır. Özellikle South Beach ve civarında tatilciler ve şehir hayatı içiçe geçmiş durumdadır. Otelimizden çıkış yaptıktan sonra transfer aracımızla gemiye giriş yapmak üzere Miami limanına doğru yola çıkıyoruz. Gemi check-in işlemlerinden sonra gemiyi keşfetmeye başlayabilir, dilerseniz gemimizin Fort Lauderdale limanından ayrılışını izleyebilirsiniz. Akşam yemeği sonrasında profesyonel dansçılar tarafından geminin tiyatrosunda düzenlenen şovlara katılabilir ve akşamınıza renk katabilirsiniz. Şov sonrasında dileyen misafirlerimiz geminin farklı salon ve barlarında eğlence ekibi tarafından düzenlenen aktivitelere katılabilirler. Gemimiz saat 16.00'da limandan ayrılacaktır. 

3. Gün HAVANA

Gemimiz saat 14.00'de Havana limanına yanaşacaktır.  Karayip seyahatinizin Havana durağında şehre vardığınız an bu güzel şehrin ambiyansıyla büyüleneceksiniz. Binaların kıvrımlı hatları, renkleri ve baharatlı aroması damarlarınıza işleyecek. Şehrin ünlü purolarının havaya yayılan kokusu, bembeyaz kumların şeffaf okyanus sularına geçişi, size eşlik eden Karayip danslarının içinize işleyecek müziği ve başka bir yüzyıldan geliyormuş gibi görünen arabalar şehir merkezinde sizi karşılayacak. 2 milyon nüfuslu bu şehrin merkezine ulaştığınızda mutlaka görmeniz gereken yerlerden bir tanesi 16. yy'da bir tepenin üzerine inşa edilmiş olan ve adını İncil'deki bilgelerden alan Castillo del Morro'dur. Buradan UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde olan Vieja Habana (Eski Havana)'ya ulaşabilirsiniz. Vieja Habana'da Plaza San Francisco de Asis, Plaza de Armas, Plaza Vieja ve Plaza de la Catedral görülecek yerlerin başında gelir. Ayrıca Ernest Hemingway, Salvador Allende ve Pablo Neruda'nın da mojitolarını yudumlamak için uğradığı Bodeguita del Medio'yu da görmelisiniz. El Capitolio (Başkent Binası) Küba'nın sembollerinden biri olup bembeyaz silüetiyle etrafındaki rengarenk sömürge dönemine ait binaların arasında yükselir. Görülmesi gereken bir başka önemli yer ise Plaza de la Revolucion'dur. Burada milli kahraman Jose Marti'nin anıtını ziyaret edebilir, Enrique Avila tarafından Alberto Corda'nın heykelinden esinlenilerek yapılan Che Guevara resminin de yer aldığı İçişleri Bakanlığı binasını görebilirsiz. Bunların yanı sıra dünyanın en güzel plajları arasında sayılan Varadero'yu görebilirsiniz.Geceleme gemide. 

4. Gün HAVANA

Gemimiz saat 15.00'de limandan ayrılacaktır.

5. Gün PUERTO COSTA MAYA

Gemimiz saat 08.00'de Puerto Costa Maya limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz saat 17.00'de limandan ayrılacaktır. 

6. Gün COZUMEL

Gemimiz saat 08.00'de Cozumel limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz saat 17.00'de limandan ayrılacaktır. 

7. Gün DENİZDE SEYİR

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

8. Gün MIAMI - FLORIDA

Miami, Florida. İniş işlemlerinin ardından Havalimanı transfer ve Türk Hava Yolları’nın TK78 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket.

9. Gün İSTANBUL

Yerel saat ile 17.15'de İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Miami / Miami - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Havalimanı ve Liman vergileri (4,900 TL)
* Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler
* Hampton Inn & Suites Miami otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
* 5 Yıldızlı Empress of the Seas gemimizde 6 gece 7 gün tam pansiyon konaklama
* Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
* Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20’yi aştığı takdirde)


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Limanlarda düzenlenen ekstra geziler 
* Amerika Vizesi
* Küba vizesi 75 USD gemide ödenir.
* Yurtdışı çıkış harcı
* Gemideki kapağı kapalı içecekler  
* Kişisel Harcamalar
* Gemi personeli Bahşişleri  (Toplam 87 USD gemide ödenecektir).
* Yarım gün Miami Şehir turu
* Tam gün Sawgrass Mall alışveriş turu 
*Seyahat, sağlık ve iptal sigortası 70 yaş altı 40 €, 70 yaş üstü sürprim uygulanır.

<iframe width="424" height="238" src="https://www.youtube.com/embed/fNoj7izUooo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
DİĞER TARİHLER

AÇIKLAMA TUR TARİHİ FİYAT
Empress of the Seas ile Miami & Küba - Promo İç Kabin Kişi Başı 2.1.2020 8.900,00 TRY
Empress of the Seas ile Miami & Küba - İç Kabin Kişi Başı 2.1.2020 9.400,00 TRY
Empress of the Seas ile Miami & Küba - Dış Kabin Kişi Başı 2.1.2020 9.600,00 TRY
STH Mice