• Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke
  • Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke
  • Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke
  • Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke
  • Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke
  • Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke

Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke

999,00 EUR
Dış Kabin (1.Kat 14 m2) Kişi Başı
999,00 EUR
Orta Kat French Balkonlu Kabin (2.Kat 14 m2) Kişi Başı
1.499,00 EUR
Üst Kat French Balkonlu Kabin (3.Kat 14 m2) Kişi Başı
1.599,00 EUR
Mini Suite (2.Kat 18 m2) Kişi Başı
1.699,00 EUR
Mini Suite (3.Kat 18 m2) Kişi Başı
1.799,00 EUR
Gerçek Balkonlu Suite (3.Kat 22 m2) Kişi Başı
1.999,00 EUR
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
GN191228RGB 28.12.2019 3.1.2020
1. Gün İSTANBUL - BUDAPEŞTE

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 10.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1033 numaralı seferi ile saat 12.35’de Budapeşte’ye hareket. Yerel saat ile 12.40’da Budapeşte'ye varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Budapeşte limanındaki nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Geceleme gemide. 

 

2. Gün BUDAPEŞTE

Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Budapeşte ve Szentendre turuŞehirdeki nadir ayakta kalabilen Osmanlı eserlerinden Sokullu Hamamı, Macaristan’ı kuran Macar Beyleri’nin heykellerinin süslediği Kahramanlar Meydanı, Tuna üzerindeki Budapeşte’nin gerdanlıklarından Elizabeth ve Zincirli Köprüleri, Budin Kalesi ile içindeki Matyaş Kilisesi ve Kütüphane, Budapeşte Parlamento binası, Gellert (Gürzü İlyas) tepesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Budapeşte’ye 25km uzaklıkta 17.yüzyıldan kalma pitoresk bir köy olan Szentendere’ye hareket. Bu ziyaret esnasında, haç anıtıyla Ana meydanı, Macaristan’daki ilk eğitim veren okulu, Preobrazenska kilisesini, Tepedeki kiliseyi göreceksiniz. Bu gezi esnasında, çevrede gezinmek ve el yapımı Macaristan hatırası eşyalar almak için ya da renkli Macar kafelerinde oturmak için de fırsatınız olacaktır. Gemimiz saat 18.00'de limandan ayrılacaktır. 

3. Gün BRATISLAVA

Gemimiz saat 12.00'de Bratislava limanına yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Bratislava şehir turuTuna nehri üzerine kurulmuş, Slovakya’nın başkenti olan bu şehirde çoğu Avrupa şehrinin aksine geleneksel yapısını korumayı başarabilmiş kozmopolit yapı göreceksiniz. Eski şehir meydanı, Stare Mesto, Bratislava kalesi, Hlavne meydanı, Hviezdoslav meydanı, Roland çeşmesi, Slavin Anıtı gibi önemli yerleri gezerken tarihe yolculuk yapmış gibi hissedecek, gezdiğiniz bu şehrin renkli dokusunu farkına varacaksınız. Gemimiz saat 18.00'de limandan ayrılacaktır. 

4. Gün VIYANA

Gemimiz saat 02.00'de Viyana limanına yanaşacaktır. Avusturya’nın başkenti Viyana şehrini gezmeye Hundertwasserhaus’da (100 su evi) 20 dakika bir mola vererek başlıyoruz. Daha sonra Belvedere Sarayının etrafını yürüyerek şehir merkezine dönüyor ve her köşesinde olağanüstü mimarisi ile keyif verecek Viyana turumuza Ringstrasseyi, Eyalet Opera Binası, Parlamento Binası, Burg tiyatrosu Votiv Kilisesi ile devam ediyoruz. Şehrin eski bölümünde ise St.Stephan Katedralinin bulunduğu St.Stephan meydanında kısa bir mola verilecektir. Daha sonra Graben ve Kohlmarkt, Michaela meydanı, Hofburg Sarayı, İspanyol binicilik okulunun bulunduğu Albertina meydanı, Opera binası ve tarihi Otel Sacher görülecektir. Habsburg hanedanının yazlık sarayı olan ve Sissi olarak bilinen İmparatoriçe Elizabet ile özdeşleşen Avrupanın en güzel saraylarından biri olan Schönbrunn sarayının bahçesi de tarih kokan görkemli yapısı ile görülecek yerler arasındadır. Gemimiz saat 03.00'de limandan ayrılacaktır. 

5. Gün DURNSTEIN - MELK

WACHAU VADİSİ GEÇİŞİ

6. Gün LINZ

Gemimiz saat 08.00'de Linz limanına yanaşacaktır. Linz, Avusturalya'nın üçüncü büyük şehridir ve Yukarı Avusturya bölgesinin başkentidir. Tuna nehrinin iki kenarına yayılır. 2014 yılında UNESCO'nun yaratıcı şehirler ağında yeni medya şehri ünvanını almıştır. Sayısız müze ve müzik festivaline ev sahipliği yapar. Gemimiz saat 22.00'de limandan ayrılacaktır. 

7. Gün PASSAU (MÜNİH) - İSTANBUL

Gemimiz sabah 07.00'de Passau limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Münih'e transfer (180 km). Panoramik Münih şehir turu sonrası Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1636 numaralı seferi ile saat 18.40’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23.25’de varış ve turumuzun sonu.TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul - Budapeşte // Münih - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* 2018 Yapımı 5* Dlx Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

* son gün panoramik Münih şehir turu

* Gemideki eğlence ve aktiviteler

* Canlı müzik eşliğinde Yılbaşı eğlencesi

* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

* Havalimanı ve liman vergileri


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 66 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

 * Yurtdışı çıkış fonu

* Schengen vizesi


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten STH Travel  sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü STH Travel  programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

gibi force major durumlarından STH Travel  sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan STH Travel  sorumlu olmayacaktır.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan STH Travel  sorumlu olmayacaktır.

* Programda (*)İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.
DİĞER TARİHLER

AÇIKLAMA TUR TARİHİ FİYAT
Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri 4 Ülke - Dış Kabin (1.Kat 14 m2) Kişi Başı 28.12.2019 999,00 EUR
Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri 4 Ülke - Orta Kat French Balkonlu Kabin (2.Kat 14 m2) Kişi Başı 28.12.2019 1.499,00 EUR
Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri 4 Ülke - Üst Kat French Balkonlu Kabin (3.Kat 14 m2) Kişi Başı 28.12.2019 1.599,00 EUR
Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri 4 Ülke - Mini Suite (2.Kat 18 m2) Kişi Başı 28.12.2019 1.699,00 EUR
Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri 4 Ülke - Mini Suite (3.Kat 18 m2) Kişi Başı 28.12.2019 1.799,00 EUR
Robert Burns ile Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri 4 Ülke - Gerçek Balkonlu Suite (3.Kat 22 m2) Kişi Başı 28.12.2019 1.999,00 EUR
STH Mice