• MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***
  • MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***
  • MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***
  • MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***
  • MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***
  • MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***
  • MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***
  • MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***
  • MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***

MS Nicko Vision ile Tuna Nehri & Orta Avrupa ***ŞEKER BAYRAMI***

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
1.299,00 EUR
Dış Kabin - 14 m2
1.299,00 EUR
Orta Kat French Kabin - 14 m2
1.699,00 EUR
Üst Kat French Kabin - 14 m2
1.799,00 EUR


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G190603GB 3.6.2019 10.6.2019
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Passau, Germany, DE
2 Cruising the Wachau Valley, Austria, AT
3 Viyana,Austria, AT
4 Budapest, Hungary, HU
5 Budapest, Hungary, HU
6 Bratislava, Slovakia, SK
7 Melk, Austria, AT
8 Passau, Germany, DE


1. Gün İSTANBUL - PASSAU (Münih)

Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 07.30'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1639 numaralı seferi ile saat 10.15'de Münih'e hareket. Yerel saat ile 12.00’da Münih'e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile  Passau limanında bizleri bekleyen gemimize transfer (150 km). Gemiye check-in, kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 17.00'da hareket edecek.

2. Gün IPS - WACHAU - VIYANA

Gemimiz saat 06.00'da Ips limanına yanaşacaktır. Ardından Wachau Vadisi Panaromik Geçiş. Gemimiz saat 20.30'da Viyana limanına yanaşacaktır. Geceleme gemide.

3. Gün VIYANA

Avusturya’nın başkenti Viyana şehrini gezmeye Hundertwasserhaus’da (100 su evi) 20 dakika bir mola vererek başlıyoruz. Daha sonra Belvedere Sarayının etrafını yürüyerek şehir merkezine dönüyor ve her köşesinde olağanüstü mimarisi ile keyif verecek Viyana turumuza Ringstrasseyi, Eyalet Opera Binası, Parlamento Binası, Burg tiyatrosu Votiv Kilisesi ile devam ediyoruz. Şehrin eski bölümünde ise St.Stephan Katedralinin bulunduğu St.Stephan meydanında kısa bir mola verilecektir. Daha sonra Graben ve Kohlmarkt, Michaela meydanı, Hofburg Sarayı, İspanyol binicilik okulunun bulunduğu Albertina meydanı, Opera binası ve tarihi Otel Sacher görülecektir. Habsburg hanedanının yazlık sarayı olan ve Sissi olarak bilinen İmparatoriçe Elizabet ile özdeşleşen Avrupanın en güzel saraylarından biri olan Schönbrunn sarayının bahçesi de tarih kokan görkemli yapısı ile görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası takribi 2,5 saatlik bir yolculukla Budapeşte’ye hareket. Varışta gemiye transfer ve yerleşme. Gemide akşam yemeği veya arzu eden misafirlerimiz için ekstra yemekli müzikli Macar gecesi.  Gemimiz saat 18.00'de limandan ayrılacaktır.

4. Gün BUDAPEŞTE

Gemimiz saat 09.30'da Budapeşte limanına yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Budapeşte ve Szentendre turuŞehirdeki nadir ayakta kalabilen Osmanlı eserlerinden Sokullu Hamamı, Macaristan’ı kuran Macar Beyleri’nin heykellerinin süslediği Kahramanlar Meydanı, Tuna üzerindeki Budapeşte’nin gerdanlıklarından Elizabeth ve Zincirli Köprüleri, Budin Kalesi ile içindeki Matyaş Kilisesi ve Kütüphane, Budapeşte Parlamento binası, Gellert (Gürzü İlyas) tepesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Budapeşte’ye 25km uzaklıkta 17.yüzyıldan kalma pitoresk bir köy olan Szentendere’ye hareket. Bu ziyaret esnasında, haç anıtıyla Ana meydanı, Macaristan’daki ilk eğitim veren okulu, Preobrazenska kilisesini, Tepedeki kiliseyi göreceksiniz. Bu gezi esnasında, çevrede gezinmek ve el yapımı Macaristan hatırası eşyalar almak için ya da renkli Macar kafelerinde oturmak için de fırsatınız olacaktır. Geceleme gemide.

5. Gün BUDAPEŞTE

Gemimiz saat 14.30'da limandan ayrılacaktır. 

6. Gün BRATISLAVA

Gemimiz saat 07.30'da Bratislava limanına yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Bratislava şehir turuTuna nehri üzerine kurulmuş, Slovakya’nın başkenti olan bu şehirde çoğu Avrupa şehrinin aksine geleneksel yapısını korumayı başarabilmiş kozmopolit yapı göreceksiniz. Eski şehir meydanı, Stare Mesto, Bratislava kalesi, Hlavne meydanı, Hviezdoslav meydanı, Roland çeşmesi, Slavin Anıtı gibi önemli yerleri gezerken tarihe yolculuk yapmış gibi hissedecek, gezdiğiniz bu şehrin renkli dokusunu farkına varacaksınız. Gemimiz saat 13.30'da limandan ayrılacaktır. 

7. Gün MELK

Gemimiz saat 07.30'da Melk limanına yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Melk şehir turu ve Benediktin manastırı turu. Avusturya’nın Viyana’dan önceki başkenti olan ve Wachau vadisinin en iyi korunmuş Ortaçağ kasabalarından biri olan Melk’i yürüyerek gezecek ve daha sonra manastırın terasından panoramik olarak hem Tuna nehrini hem de Melk kasabasını seyredebileceksiniz. Avrupa’nın en ünlü Barok manastırı olan ve Umberto Eco’ya ‘’Gülün Adı romanı için esin veren, görkemli yapısı, 100 bin cilt nadide kitaptan oluşan 1000 yıllık kütüphanesi ile her yıl Avusturya'ya binlerce ziyaretçi çeken Benediktin Manastırını ziyaret edeceğiz.1089 da Benedict rahiplerine hediye olarak yapılmış olan manastır ayrıca UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer almaktadır. Gemimiz saat 13.30'da limandan ayrılacaktır. 

8. Gün PASSAU (Münih) - İSTANBUL

Gemimiz saat 07.30'da Münih limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Münih Havalimanına transfer (150 km).  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1640 numaralı seferi ile saat 13.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 16.35’de varış ve turumuzun sonu.

 TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen - Münih // Münih – İstanbul Sabiha Gökçen arası ekonomi sınıfı tarifeli sefer uçak bileti

* 2018 Yapımı, 5*Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

* Gemideki eğlence ve aktiviteler

* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler                                                               

* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 77 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Yurtdışı çıkış fonu

* Schengen vizesi
STH Mice