• Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı
  • Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı
  • Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı
  • Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı
  • Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı
  • Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı
  • Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı
  • Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı

Jewel Of The Seas ile Akdeniz İncileri Kurban Bayramı

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
1.196,00 EUR
İç Kabin Kişi Başı
1.196,00 EUR
Dış Kabin Kişi Başı
1.296,00 EUR
Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin Kişi Başı
1.396,00 EUR


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G190811RCL 11.8.2019 18.8.2019
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Rome, Italy, IT 17:0
2 Denizde, D 07:0 17:0
3 Cartagena, Spain, ES 09:0 20:0
4 Barcelona, Spain, ES 07:0 17:0
5 Palma de Mallorca, Spain, ES 12:0 21:0
6 Ajaccio, France, FR 07:0 17:0
7 Portofino, Italy, IT 07:0 17:0
8 Rome, Italy, IT 05:0


1. Gün İSTANBUL - ROMA

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı buluşmasının ardından, Türk Hava Yolları uçuşu ile Roma’ya hareket. Varışın ardından limana transfer. Gemimiz limandan saat 17.00'de ayrılacaktır. 

2. Gün DENİZDE SEYİR

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

3. Gün CARTAGENA

Gemimiz saat 07.00'de Cartagena limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirler ekstra rehberin düzenleyeceği ekstra turlaea katılabilirler. Gemimiz 17.00'de limandan ayrılacaktır.

4. Gün BARCELONA

Gemimiz saat 09.00'da Barcelona limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Barcelona Şehir Turu” na katılabilirler. Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona’daki şehir turumuz, limanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile başlayacak. La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz saat 20.00'de limandan ayrılacaktır. 

5. Gün PALMA DE MALLORCA

Gemimiz saat 07.00'de Palma De Mallorca limanına yanaşacaktır. Palma de Mallorca, Batı Akdeniz'de yer alıyor. Şehir; İspanya'nın doğu sahiline yakın ve İspanya'nın özerk bölgesi olan Balear Takımadaları'na ait bir belediye olmakla birlikte İspanya'nın en büyük adası. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Palma De Mallorca & Valldemosa” turuna katılabilirler. Bu turumuza önce 300 bin kişilik nüfuslu turizm cenneti Palma de Mallorca Şehrini tanıyarak başlıyoruz. Görülecek yerler arasında 14.yy’dan kalma Bellver Kalesi, 13.yy’dan kalma ünlü Palma Katedrali ve dışarıdan olmak üzere hemen yanındaki Almudania Sarayı bulunmaktadır.  Ardından tarihi Arena'ya gidilecek ve isteyen misafirlerimizle Mallorca'nın meshur inci atölyelerinden biri ziyaret edilecektir. Adanın güneybatısında yer alan muhteşem köy Valldemosa turumuzda diğer durağımız olacaktır. Bu bölgeyi de tanıyarak ve bol bol fotoğraflandırarak adanın ruhunu tanıma imkânımız olacaktır.  Tur sonrası gemiye dönüş. Gemimiz gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

6. Gün AJACCIO

Gemimiz saat 12.00'de Ajaccio limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirler ekstra rehberin düzenleyeceği ekstra turlaea katılabilirler. Gemimiz 21.00'de limandan ayrılacaktır.

7. Gün PORTOFINO

Gemimiz saat 07.00'de Portofino limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirler ekstra rehberin düzenleyeceği ekstra turlaea katılabilirler. Gemimiz 17.00'de limandan ayrılacaktır.

8. Gün ROMA - İSTANBUL

Roma iniş işlemlerinin ardından Havalimanı transfer ve Türk Hava Yolları uçuşu ile İstanbul’a dönüş.TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Türk Hava Yolları ile Sabiha gökçen Havalimanı – Roma / Roma – Sabiha Gökçen Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
*Havalimanı ve Liman vergileri 490 €
*Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler
*5 Yıldızlı Jewel of the Seas gemimizde 7 gece tam pansiyon (Tüm yiyecekler dahil-özel restoranlara giriş ücretleri hariç) konaklama
*Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
* Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20’yi aştığı takdirde)


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Limanlarda düzenlenen ekstra geziler 
*Schengen Vizesi(Çok girişli)
*Yurtdışı çıkış harcı
*Gemideki kapağı kapalı içecekler  
*Kişisel Harcamalar
*Bahşişler Kişi başı 94 € (rezervasyon esnasında ödenir)
*Seyahat sağlık ve iptal sigortası 70 yaş altı 30 € , 70 yaş üstü surprim uygulanır
STH Mice