• Celebrity Infinity ile Adriyatik
  • Celebrity Infinity ile Adriyatik
  • Celebrity Infinity ile Adriyatik
  • Celebrity Infinity ile Adriyatik
  • Celebrity Infinity ile Adriyatik
  • Celebrity Infinity ile Adriyatik

Celebrity Infinity ile Adriyatik

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
996,00 EUR
İç Kabin Kişi Başı
996,00 EUR
Dış Kabin Kişi Başı
1.196,00 EUR
Balkonlu Kabin Kişi Başı
1.496,00 EUR


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G190629GB 29.6.2019 6.7.2019
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Venice, Italy, IT
2 Venice, Italy, IT
3 Split, Croatia, HR
4 Kotor, Montenegro, ME
5 Corfu, Greece, GR
6 Denizde, D
7 Napoli,İtaly, IT
8 Rome, Italy, IT


1. Gün İSTANBUL - VENEDİK

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1867 nolu seferi ile saat 06.50’de Roma’ya hareket. Yerel saat ile 09.45’de Roma’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Venedik limanına transfer. Celebrity Infinity’e giriş işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz limandan ayrılacaktır. 

2. Gün VENEDİK

Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu yapabilirsiniz. Gemimiz saat 17.00'de limandan ayrılacaktır.

3. Gün SPLIT

Gemimiz saat 09.00'da Split limanına yanaşacaktır. Bölgenin kaderi Roma hükümdarı Diocletianus’ın MÖ 300 yılında yazlık sarayını buraya yaptırmasıyla değişmiştir.  Benzer bir sarayı da bugün İzmit’in bulunduğu yerde yapıldı tarihçiler tarafından dile getiriliyor.  Diokletianus Sarayı, UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alır. Split’te yakın , Trogir UNESCO şehri, denizi, marinaları, 1700 senelik Dieklotianus sarayı, alışveriş dükkânları, kafeleri, Cruise limanı, adaları ile Akdeniz kıyısında çok turistik bir şehirdir. Gemimiz Split limanında demirli kalacağından, misafirlerimiz akşam yemeklerini dışarıda alabilir ve Split'in gece hayatını yaşayabilme imkanı bulacaklardır. Gemimiz saat 18.00'de limandan ayrılacaktır. 

4. Gün KOTOR

Gemimiz saat 08.00'de Kotor limanına yanaşacaktır. Kotor’un old town bölgesi (Stari Grad) dünyanın en iyi old town’larından birisi olup, aynı zamanda UNESCO‘nun dünya kültür mirası listesinde bulunmaktadır Bu bölgenin etrafı kalın surlarla çevrili, arkasında ise büyük sarp dağlar bulunmakta olup şehir bu halini Venedikliler zamanında almıştır.Kotor’da gezilecek yerler arasında en önemlileri mükemmel korunmuş olan Eski Kent’teki Saat Kulesi, Sveti Tripun Katedrali, Sveti Luka Kilisesi, Prens Sarayı, Napolyon Tiyatrosu, Denizcilik Müzesidir. Gemimiz saat 17.00'de limandan ayrılacaktır.

5. Gün CORFU

Gemimiz saat 09.00'da Corfu limanına yanaşacaktır. Altın kumlu plajları ve orta çağ evleriyle Corfu gezilecek yerlerin başında gelir. Gemimiz saat 18.00'de limandan ayrılacaktır. 

6. Gün DENİZDE SEYİR

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.
 

7. Gün NAPOLI

Gemimiz saat 07.00'de Napoli limanına yanaşacaktır. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Campanya Bölgesi’nin ünlü limanı Napoli, eski çağların hiçbir zaman tamamen ortadan kaybolmamış birkaç Avrupa şehrinden biridir. Yunanlıların kurduğu, Romalıların geliştirip genişlettiği kent, geçen yüzyıllar içinde yabancı işgalciler için en kıymetli hazine olmuştur. Böylesi geçmişin günümüze uzantısı ise; gürültülü, suç oranı yüksek, biraz pasaklı, biraz karmaşık ama görülmeye değer bir metropoldür. Gemimiz saat 18.00'de limandan ayrılacaktır. 

8. Gün ROMA (Civitavecchia) - İSTANBUL

Gemimiz saat 05.00'de Marsilya limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında rehber tarafından duyurulan yerde buluşma ve terminalden bagajları aldıktan sonra havalimanına transfer. Havaalanında check-in işlemlerinden sonra TK1864 sefer sayılı uçuş ile İstanbul'a dönüş.TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Hava Yolları ile İstanbul – Venedik ve Roma – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Havalimanı ve liman vergileri
* Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler
* 5 Yıldızlı Celebrity Infinity gemimizde 7 gece 8 gün tam pansiyon (tüm yiyecekler dahil-Specialty Restaurant giriş ücretleri hariç ) konaklama
* Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
* Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20’yi aştığı takdirde)


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Limanlarda düzenlenen ekstra geziler 
*Schengen Vizesi (Çok girişli)
 *Yurtdışı çıkış harcı
*Gemideki kapağı kapalı içecekler  
*Kişisel Harcamalar
*Bahşişler Kişi başı 94 € (rezervasyon esnasında ödenir) 
* Seyahat, sağlık ve iptal sigortası (70 Yaş altı 30 €, 70 yaş üstü sürprim uygulanır)
STH Mice