• MSC Fantasia ile Akdeniz
  • MSC Fantasia ile Akdeniz
  • MSC Fantasia ile Akdeniz
  • MSC Fantasia ile Akdeniz
  • MSC Fantasia ile Akdeniz
  • MSC Fantasia ile Akdeniz
  • MSC Fantasia ile Akdeniz
  • MSC Fantasia ile Akdeniz
  • MSC Fantasia ile Akdeniz

MSC Fantasia ile Akdeniz

820,00 EUR
İç Kabin Bella Kişi Başı
820,00 EUR
İç Kabin Fantastica Kişi Başı
880,00 EUR
Dış Kabin Bella Kişi Başı
1.000,00 EUR
Dış Kabin Fantastica Kişi Başı
1.122,00 EUR
Balkonlu Kabin Bella Kişi Başı
1.182,00 EUR
Balkonlu Kabin Fantastica Kişi Başı
1.302,00 EUR
Balkonlu Kabin Fantastica Kişi Başı
1.302,00 EUR
TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G191006MSC 6.10.2019 13.10.2019
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Marseille, France, FR
2 Palma de Mallorca, Spain, ES
3 Palma de Mallorca, Spain, ES
4 Denizde, D
5 Napoli,İtaly, IT
6 Livorno, Italy, IT
7 Genoa, Italy, IT
8 Marseille, France, FR


1. Gün İSTANBUL - MARSILYA

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminali saat 06.00'da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve TK 1365 sefer sayılı uçak ile saat 08.00'de hareket ediyoruz. Roma’ya yerel saat ile 11.20'de varışımızın ardından Marsilya’ya gemimize transfer, check in işlemleri, kabinlere yerleşme. Gemimiz limandan saat 17.00'de ayrılacaktır.
 

2. Gün PALMA DE MALLORCA

Gemimiz Palma De Mallorca limanına saat 10.00'da yanaşacaktır. Palma de Mallorca, Batı Akdeniz'de yer alıyor. Şehir; İspanya'nın doğu sahiline yakın ve İspanya'nın özerk bölgesi olan Balear Takımadaları'na ait bir belediye olmakla birlikte İspanya'nın en büyük adası. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Palma De Mallorca & Valldemosa” turuna katılabilirler. Bu turumuza önce 300 bin kişilik nüfuslu turizm cenneti Palma de Mallorca Şehrini tanıyarak başlıyoruz. Görülecek yerler arasında 14.yy’dan kalma Bellver Kalesi, 13.yy’dan kalma ünlü Palma Katedrali ve dışarıdan olmak üzere hemen yanındaki Almudania Sarayı bulunmaktadır.  Ardından tarihi Arena'ya gidilecek ve isteyen misafirlerimizle Mallorca'nın meshur inci atölyelerinden biri ziyaret edilecektir. Adanın güneybatısında yer alan muhteşem köy Valldemosa turumuzda diğer durağımız olacaktır. Bu bölgeyi de tanıyarak ve bol bol fotoğraflandırarak adanın ruhunu tanıma imkânımız olacaktır.  Tur sonrası gemiye dönüş. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3. Gün PALMA DE MALLORCA / IBIZA

Gemimiz saat 01.00'de Palma De Mallorca limanından ayrılarak Ibiza limanınada saat 08.00'de yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Pek çok tarihi binayı barındıran adada UNESCO Kültür Mirası içerisinde yer alan kentin surlarla çevrili D’Alt Vila bölgesini gezeceğiz. Bu bölgede Portal de Ses Taules ndan geçerek, Çağdaş Sanat Müzesi’ni ve Kutsal Meryem’e ithaf edilmiş Catedral de Santa Maria’yı göreceğiz. Ardından 1907 yılında keşfedilmiş olan Cova des Culleram Mağarası ve deniz seviyesinden 400 metre yükseklikte bulunan Es Vedra kayasını göreceğiz. Dönüş yolunda pek çok mağaza, cafe, bar ve restoranın bulunduğu Paseo Vara de Rey bölgesini gezerek, alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz saat 19.00'da limandan ayrılacaktır.

4. Gün DENİZDE SEYİR

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

5. Gün NAPOLI

Gemimiz saat 07.00'de Napoli limanına yanaşacaktır. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Campanya Bölgesi’nin ünlü limanı Napoli, eski çağların hiçbir zaman tamamen ortadan kaybolmamış birkaç Avrupa şehrinden biridir. Yunanlıların kurduğu, Romalıların geliştirip genişlettiği kent, geçen yüzyıllar içinde yabancı işgalciler için en kıymetli hazine olmuştur. Böylesi geçmişin günümüze uzantısı ise; gürültülü, suç oranı yüksek, biraz pasaklı, biraz karmaşık ama görülmeye değer bir metropoldür. Bu turumuzda Vezüv yanardağının külleri altında kalan Pompei’de insan ve ev kalıntılarını gezerken doğanın üzerimizde yaratabileceği inanılmaz tahribatı ve doğanın gücünü yaşayacaksınız. Daha sonra Napoli’ye uğrayıp panoramik bir otobüs turunun ardından Kraliyet Meydanını göreceğiz. Gemimiz saat 17.00'de limandan ayrılacaktır.

6. Gün LIVORNO

Gemimiz saat 09.00'da Livorno limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz Livorno' yu dolaşabilirler.Venedik Mahallesi, Eski ve Yeni Livorno Kalesi, Livorno Katedrali, Quattro Mori Anıtı, Piazza della Repubblica (Cumhuriyet Meydanı) San Giovanni Nepomuceno Anıtı, Fortezza Nuova, Casini d'Ardenza Konağı görülmesi gereken yerlerdendir. Bunların dışında Floransa' ya gitmek de mümkündür. Rönesansın en önemli isimlerinden Michelangelo'nun yaşadığı şehir olan Floransa' da muhteşem Floransa Katedrali'ni (Doumo), Çan Kulesini, mükemmel kabartmalı kapılarıyla ünlü vaftizhaneyi, Sinyorlar Meydanı'nı ve bu meydanda bulunun eşsiz heykelleri görebilirler. Daha sonrasında Vecchio Sarayı'nı, Vecchio Köprüsü'nü, ve Santa Croce Bazilikası'nı görebilirler. Floransa aynı zamanda "İlahi Komedya" nın yazarı Dante'nin de yaşadığı şehir olduğundan devasa büyüklükte Dante Heykeli'ni Santa Croce Meydanı'nda görebilirsiniz. Gemimiz saat 19.30'da limandan ayrılacaktır.

7. Gün CENOVA

Gemimiz saat 08.00'de Cenova limanına yanaşacaktır. Cenova limanı Akdeniz'in en büyük limanlarından biridir. Ligurya Bölgesi'nin yönetim şehridir. Şehrin katedrali olan San LorenzoKatedrali mimarisi ile ziyaretçileri büyülemektedir. Ana meydanlarından biri olan Ferrari Meydanı; Dükler Sarayı, Borsa Binası ve  Carlo Felice Tiyatrosu ile çevrilidir. Aralarında Palazzo Rosso'nun da olduğu onlarca sarayın bulunduğu Via Garibaldi Cenova'nın güzel caddelerinden biridir. Caricamento Meydanı'nda bulunan Cenova Akvaryumu ve Galata Müzesi görülebilecek diğer yerlerdendir. Gemimiz saat 18.00'de limandan ayrılacaktır.

8. Gün MARSILYA - İSTANBUL

Gemimiz saat 08.00'de Marsilya limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında MSC Türkiye Rehberi tarafından duyurulan yerde buluşma ve terminalden bagajları aldıktan sonra havalimanına transfer. Havaalanında check-in işlemlerinden sonra TK1366 sefer sayılı uçuş ile İstanbul'a dönüş.TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Türk Havayolları ile İstanbul Atatürk - Marsilya - İstanbul Atatürk arası ekonomi sınıf uçuş
*Havaalanı-Liman- Havaalanı Transferler
*Havaalanı ve Liman Vergileri
*MSC Fantasia gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
*Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
*Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları,
*Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
* Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ(Türk vatandaşları için geçerlidir) Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere güvence sağlamaktadır. Tam kapsamlı seyahat güvence paketi ERGO Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır ve seyahat güvence paketi kapsamına giren tazminat ödemeleri de aynı firma tarafından değerlendirilerek yapılmaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) oranı sağlık sebeplerinden ötürü iptal taleplerinde % 18 ,vize reddi ile ilgili iptal taleplerinde %25, İngiltere Konsolosluğuna yapılan vize reddi başvurularında % 40 oranındadır. (İptal teminatında tur bedeli max.kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.)
 


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Gemide alınacak bütün alkollü ve alkolsüz içecekler
*Gemi veya rehberiniz tarafından düzenlenen ekstra turlar
*Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)
*Gemi personel servis ücreti
* Schengen vizesi  Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.
* Yurtdışı çıkış fonu 15 TL
 


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

***MSC Voyagers club üyelerimizin PAKET PROGRAMLARDA yaptıkları rezervasyonlarda, kendileri ve aynı kabinde konakladıkları kişiler için, %2,5 indirim uygulanmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

 

***Paket programlarda balayı çiftleri için tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı %2,5'dir. İndirimlere ek olarak gemide sürpriz ikramlar ve hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

 

İÇECEK PAKETLERİ

 

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ / YETİŞKİN (18 yaş ve üstü ) - 26 EURO (Günlük Kişi başı)

 

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, bardakta şarap dahil ("Allegrissimo Selection"dan seçilen beyaz, kırmızı, rose ve sparkling şaraplar), fıçı bira, soft içecekler, su, sıcak içecekler ve bar listesinden çeşitli içecekler ve kokteyller, al-ve-git dondurmalar, külahta yada kapta dondurma. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Paket aynı kabinde kalan bütün misafirler tarafından satın alınmalıdır, ya da birlikte seyahat eden ve aynı masada yemek yemek isteyenler ve Çocuklar tarafından da satın alınmalıdır, çocuklar paketin çocuk versiyonlarını satın almalıdır. Paketin satın alınması 3 yaşın altındaki çocuklar için zorunlu değildir (3.yaş günlerine henüz ulaşmamış çocuklar). Paketin ücreti cruise seyahatinin hergünü çıkış gününün haricinde alınmaktadır. Hizmet dökme metoduyla uygulanır.

 

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ - ÇOCUK (03 - 17 yaş) / 12 EURO (Günlük Kişi başı)

 

Alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, soft içecekler, su, meyve suları, sıcak içecekler, alkolsüz kokteyller, smoothieler(püre tarzında meyveli içecek) ve milkshakeler, al-ve-git dondurmalar külahta ya da kapta. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Bu paket sadece all-inclusive 431 nolu paketi satın almış bir grup/ ya da ailenin 3-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINA satılabilir.Paket 1-3 gecelik cruise seyahatleri için mevcut değildir, minimum gece sayısı DÖRT'tür (4)

 

ALLEGRO SOFT İÇECEK PAKETİ / 34 EURO

 

14 adet meşrubat kutuda ve/veya meyve suyu. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

 

SU PAKETİ / 27 EURO

 

14 şişe 100cl. su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

 

ALLEGRO ŞARAP VE SU PAKETİ / 69 EURO

 

4 şişe listelenmemiş Sommelier tarafından seçilen şarap (bir beyaz, iki kırmızı ve/veya bir rosé) + 7 şişe su. Bu pakete dahil olan içecekler ana restaurantta, self-servis büfede ve barlardan alınabilir. Ana restaurantta sipariş verdiğiniz ve bitiremediğiniz şarap şişeleri dikkatli bir şekilde saklanır ve bir sonraki gün size tekrar sunulur, fakat self-servis büfesinde veya barlarda bu hizmet sunulmamaktadır.

 

ALLEGRO BİRA VE SU PAKETİ / 69 EURO

 

14 adet 40cl fıçı bira + 7 şişe su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da büfede tüketilebilir.

***MSC Voyagers club üyelerimizin PAKET PROGRAMLARDA yaptıkları rezervasyonlarda, kendileri ve aynı kabinde konakladıkları kişiler için, %2,5 indirim uygulanmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

 

***Paket programlarda balayı çiftleri için tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı %2,5'dir. İndirimlere ek olarak gemide sürpriz ikramlar ve hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

 

İÇECEK PAKETLERİ

 

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ / YETİŞKİN (18 yaş ve üstü ) - 26 EURO (Günlük Kişi başı)

 

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, bardakta şarap dahil ("Allegrissimo Selection"dan seçilen beyaz, kırmızı, rose ve sparkling şaraplar), fıçı bira, soft içecekler, su, sıcak içecekler ve bar listesinden çeşitli içecekler ve kokteyller, al-ve-git dondurmalar, külahta yada kapta dondurma. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Paket aynı kabinde kalan bütün misafirler tarafından satın alınmalıdır, ya da birlikte seyahat eden ve aynı masada yemek yemek isteyenler ve Çocuklar tarafından da satın alınmalıdır, çocuklar paketin çocuk versiyonlarını satın almalıdır. Paketin satın alınması 3 yaşın altındaki çocuklar için zorunlu değildir (3.yaş günlerine henüz ulaşmamış çocuklar). Paketin ücreti cruise seyahatinin hergünü çıkış gününün haricinde alınmaktadır. Hizmet dökme metoduyla uygulanır.

 

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ - ÇOCUK (03 - 17 yaş) / 12 EURO (Günlük Kişi başı)

 

Alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, soft içecekler, su, meyve suları, sıcak içecekler, alkolsüz kokteyller, smoothieler(püre tarzında meyveli içecek) ve milkshakeler, al-ve-git dondurmalar külahta ya da kapta. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Bu paket sadece all-inclusive 431 nolu paketi satın almış bir grup/ ya da ailenin 3-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINA satılabilir.Paket 1-3 gecelik cruise seyahatleri için mevcut değildir, minimum gece sayısı DÖRT'tür (4)

 

ALLEGRO SOFT İÇECEK PAKETİ / 34 EURO

 

14 adet meşrubat kutuda ve/veya meyve suyu. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

 

SU PAKETİ / 27 EURO

 

14 şişe 100cl. su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

 

ALLEGRO ŞARAP VE SU PAKETİ / 69 EURO

 

4 şişe listelenmemiş Sommelier tarafından seçilen şarap (bir beyaz, iki kırmızı ve/veya bir rosé) + 7 şişe su. Bu pakete dahil olan içecekler ana restaurantta, self-servis büfede ve barlardan alınabilir. Ana restaurantta sipariş verdiğiniz ve bitiremediğiniz şarap şişeleri dikkatli bir şekilde saklanır ve bir sonraki gün size tekrar sunulur, fakat self-servis büfesinde veya barlarda bu hizmet sunulmamaktadır.

 

ALLEGRO BİRA VE SU PAKETİ / 69 EURO

 

14 adet 40cl fıçı bira + 7 şişe su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da büfede tüketilebilir.
DİĞER TARİHLER

AÇIKLAMA TUR TARİHİ FİYAT
MSC Fantasia ile Akdeniz - İç Kabin Bella Kişi Başı 6.10.2019 820,00 EUR
MSC Fantasia ile Akdeniz - İç Kabin Fantastica Kişi Başı 6.10.2019 880,00 EUR
MSC Fantasia ile Akdeniz - Dış Kabin Bella Kişi Başı 6.10.2019 1.000,00 EUR
MSC Fantasia ile Akdeniz - Dış Kabin Fantastica Kişi Başı 6.10.2019 1.122,00 EUR
MSC Fantasia ile Akdeniz - Balkonlu Kabin Bella Kişi Başı 6.10.2019 1.182,00 EUR
MSC Fantasia ile Akdeniz - Balkonlu Kabin Fantastica Kişi Başı 6.10.2019 1.302,00 EUR
MSC Fantasia ile Akdeniz - Balkonlu Kabin Fantastica Kişi Başı 6.10.2019 1.302,00 EUR
STH Mice