• Norwegian Star ile Adriyatik
  • Norwegian Star ile Adriyatik
  • Norwegian Star ile Adriyatik
  • Norwegian Star ile Adriyatik
  • Norwegian Star ile Adriyatik
  • Norwegian Star ile Adriyatik

Norwegian Star ile Adriyatik

 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
1.505,00 EUR
İç Kabin Kişi Başı (All Inclusive)
1.505,00 EUR
Dış Kabin Kişi Başı (All Inclusive)
1.922,00 EUR
Balkonlu Kabin Kişi Başı (All Inclusive)
2.693,30 EUR


TUR KODU BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
G190630NCL 30.6.2019 7.7.2019
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Venice, Italy, IT
2 Kotor, Montenegro, ME
3 Corfu, Greece, GR
4 Santorini, Greece, GR
5 Mykonos, Greece, GR
6 Argostoli, Greece, GR
7 Dubrovnik, Croatia, HR
8 Venice, Italy, IT


1. Gün VENEDİK

Gemimiz saat 17.00'de Venedik limanından ayrılacaktır.

2. Gün KOTOR

Gemimiz saat 14.00'de Korfu limanına yanaşacaktır. Kotor’un old town bölgesi (Stari Grad) dünyanın en iyi old town’larından birisi olup, aynı zamanda UNESCO‘nun dünya kültür mirası listesinde bulunmaktadır Bu bölgenin etrafı kalın surlarla çevrili, arkasında ise büyük sarp dağlar bulunmakta olup şehir bu halini Venedikliler zamanında almıştır.Kotor’da gezilecek yerler arasında en önemlileri mükemmel korunmuş olan Eski Kent’teki Saat Kulesi, Sveti Tripun Katedrali, Sveti Luka Kilisesi, Prens Sarayı, Napolyon Tiyatrosu, Denizcilik Müzesidir. Arzu eden misafirlerimiz rehberin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz saat 20.00'de ayrılacaktır.

3. Gün CORFU

Gemimiz saat 10.00'de Korfu limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz saat 22.00'de ayrılacaktır.

4. Gün THIRA / SANTORINI

Gemimiz saat 14.00'de Thira limanına yanaşıyor. da, Fira ve Oia olmak üzere iki bölümden oluşur. Santorini'de eşek sırtında en güzel manzaraya doğru yola koyulmak, ouzo içerek leziz Ege yemeklerinden tatmak ve teleferikle Santori’nin güzelliklerine bir de tepeden bakma şansına erişebilirsiniz. Ayrıca ‘Kırmızı Plaj’ olarak da bilinen Vlihada Plajı, hiçbir yerde göremeyeceğiniz benzersiz doğası ve sakinliği ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Burası Perissa’da adanın en sessiz bölümüdür. Cam gibi denizi ve huzur kokan atmosferi ile Santorini’deki ilk duraklarınızdan biri olacaktır. Gemimiz Santorini'de demirleyecektir. Muhteşem gece yaşantısını, restaurantları ve tavernaları keşfetmek için imkanımız olacaktır. Gemimiz saat 22.00'de limandan ayrılacaktır. 

5. Gün MIKONOS

Gemimiz saat 08.00'de Mikonos limanına yanaşacaktır. Mikonos’a adımınızı attığınız an güneşin tepede, doğanın ayaklarınızın altında olduğunu görmek, sizi heyecanlandırmaya yetecektir. Bu küçük adanın Arnavut kaldırımları, sık sık kendini gösteren beyaz badanalı evleri, begonvillerle süslenmiş balkonlar, bir masal diyarında hissettirmeye başlıyor. Burada hem huzura hem de eğlenceye doyacağınız kesin. İlk olarak kıyı boyunca sıralanan kafe ve restoranların birinde Yunan lezzetlerini denemek için ilk hamleyi yapabilirsiniz ya da soğuk bir içecekle (ki bu frappe olabilir) adanın manzarasına karşı kısa bir dinlenme molası verebilirsiniz. Öncelikle Mikonos Town olarak adlandırılan bölgeyi gezerek adanın günlük yaşantısını gözlemlemelisiniz. Adanın merkezine girdikçe o ünlü beyaz badanalı evlerin yanından geçeceksiniz. Onlara bu kadar yakın olmak gerçekten etkileyici. Sokakların her biri labirent gibi olduğu için küçük bir baş dönmesi olabilir veya sokakları karıştırabilirsiniz. Sokak araları taverna, mağaza ve sanat galerilerine ev sahipliği yapıyor. Yemek yemek, eğlenmek ve alışveriş için adanın sokaklarına bırakabilirsiniz kendinizi. Arkeoloji Müzesi, Deniz Müzesi ve Kültür Müzesi Mikonos turunuza dahil etmeniz gereken başlıca noktalar. Ayrıca adanın en ünlü yapısı olan ve adaya tepeden bakan Parapotiani Kilisesi’ni mutlaka ziyaret edin diyoruz. Paraportiani, benzersiz mimarisiyle gerçekten harika bir eser. Tarihi yapılara ilginiz varsa; Virgin Tourliani ve Paleokastro Manastırı’na da rotanızı çevirebilirsiniz. Paradise Beach ve Super Paradise Beach ve Nammos Beach (Psarou Beach) en ünlü plajlar arasındadır . Gemimiz Mikanos'ta gece boyunca demirli kalacaktır. Mikanos'un çılgın gece hayatını keşfetme imkanımız olacaktır. Gemimiz saat 15.00'de limandan ayrılacaktır. 

6. Gün ARGOSTOLION

Gemimiz saat 09.00'da Argostolion limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz saat 15.00'de ayrılacaktır.

7. Gün DUBROVNIK

Gemimiz saat 07.00'de Dubrovnik limanına yanaşacaktır. Dubrovnik ya da eski adıyla Ragusa, Hırvatistan'ın Adriyatik Deniz’i sahilinde bulunan, orta çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehir. Hırvatistan'ın 1991'de Yugoslavya'dan ayrılışı sırasında çıkan iç savaşta, saldırıları nedeniyle şehirdeki tarihi eserler önemli ölçüde zarar görmüş. UNESCO'nun başlattığı yenileme çalışmaları ile de 2005 yılı itibarıyla şehir eski görünümüne büyük ölçüde kazanmıştır. Tarihi mirası, plajları, gece hayatı ile ziyaretçiler tarafından ilgiyi hak eden bir şehirdir. Gemimiz saat 22.00'de ayrılacaktır.

8. Gün VENEDİK

Gemimiz saat 08.00'de Venedik limanına yanaşacaktır. TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

•TERCİH ETTİĞİNİZ KATEGORİDE TUR SÜRESİNCE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA.
•GEMİDE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA. (GEMİNİN BARLARINDA VE RESTORANLARINDA ALINACAK TÜM İÇECEK ÇEŞİTLERİNDEN EN AZ 1 MARKA ÜCRETSİZ VE SINIRSIZ OLARAK SERVİS EDİLMEKTEDİR)
•FREE STYLE CRUISING KONSEPTİNDE 24 SAAT AÇIK A LA CARTE RESTORANT.
•HER GÜN VE GECE İÇİN HAZIRLANMIŞ BROADWAY TARZI  EĞLENCE, ANİMASYON VE ŞOVLAR
•GEMİDEKİ SABAH, ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ, ARA İKRAMLAR, 24 SAAT AÇIK A’LA CARTE RESTORAN.
•FITNESS & SPOR SALONU KULLANIMI.
•SERVİS ÜCRETLERİ (GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 10€)


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

•SAĞLIK HİZMETLERİ.
•KARA TURLARI.
•KİŞİSEL HARCAMALAR.
•UÇUŞLAR
•YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (15TL)
•GEREKLİ VİZENİN ÜCRETİ.


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

•Program belirtilen saatler Norwegian Cruise’un açıkladığı saatlerdir. Gemi şirketi saatlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
•Umuma mahsus pasaportlar için çok girişli schengen vizesi gerekmektedir. 
•Hizmet, diplomatik ve hususi pasaportlar için vize gerekmemektedir.
•Programda belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatı olup, güncel fiyatlar için acentenizden teyit alabilirsiniz.
•Tura katılacak misafirlerin en az 6 ay geçerliliği olan yırtılmamış pasaportları ve seyahat süresini kapsayan vizeleri olması gereklidir.
•Gemi kalkışından 1 saat önce tüm yolcular gemiye giriş yapmış olmak durumundadır. Gemiden çıkarken mutlaka geminin kalkış saatini resepsiyondan teyit edilmesi gerekmektedir.
•Gemiye su ısıtıcısı, yanıcı ve kesici maddelerin girişi güvenlik sebebi ile yasaktır.
•Türkçe rehberli programlarda yolcular uçuştan 3 saat önce uçuşun yapılacağı havalimanında bulunmalıdır. Havalimanında yaşanacak teknik bir arıza sebebi ile uçuşunu gerçekleştiremeyen yolcular için acentemiz sorumlu değildir.
•Turun son günü sabah gemiden çıkıp havalimanına transferiniz fiyata dahildir. Misafirlerimizin tamamı katılım göstermesi halinde cüzi bir ücret karşılığında, zamanımız elverdiği süre içerisinde rehberiniz çevre şehirlere gezi düzenleyebilir.

 
STH Mice