Bu e-maili düzgün görüntüleyemiyorsanız tıklayınız.

Paylaş:        
5* Deluxe Esprit ile Yılbaşında Tuna Nehri
5* Deluxe Esprit ile Yılbaşında Tuna Nehri
Rezervasyon Yap
1.249,00 EUR
Dış Kabin (1.Kat 14 m2) Kişi Başı
1.249,00 EUR
Suite French Balkonlu (2.Kat 23 m2) Kişi Başı
1.749,00 EUR
Master Suite - French Balkonlu (3.Kat 30 m2) Kişi Başı
2.149,00 EUR
GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
1 Viyana,Austria, AT 10:0
2 Viyana,Austria, AT 23:0
3 Durnstein, Austria, AT 06:0 12:0
4 Melk, Austria, AT 03:0
5 Linz, Germany, DE 06:0
6 Regensburg, Germany, DE 14:3
7 Munich, Germany, DE 23:1


TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul – Viyana // Münih - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar
*2010 Yapımı (2017'de tamamen yenilenmiş) 5* Dlx Butik Suite Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü
* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
* Wi-fi İnternet
* Tüm Alkollü ve Alkolsüz İçecekler (Bar ve Mini Bar Dahil)
* Gemideki eğlence ve aktiviteler
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)
*
Gemi personel bahşişleri
* Havalimanı ve liman vergileri


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Yurtdışı çıkış fonu
* Schengen vizesi


NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Gemi Firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten STH Travel sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü STH Travel programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından STH Travel sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan STH Travel sorumlu olmayacaktır.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan STH Travel sorumlu olmayacaktır.


Tur Tarihleri

Başlangıç Bitiş
28.12.2021 3.1.2022


 
STH MICE Etkinliklerinizde yenilikçi çözümler Bizi arayın
0(212) 347 45 56
Sosyal: