MİSYONUMUZ

Misafirlerimize ve iş ortaklarımıza deneyimimizi ve kaliteli hizmetimizi yansıtarak, en iyi koşullarda özel hissetmelerini sağlamak.
Ekibimiz; en iyi, kusursuz hizmeti vermek adına güncel değişimlerin takipçisi, motivasyon gücü yüksek bir takımdır.VİZYONUMUZ

"We Serve Worldwide"
En yeni teknolojiyi, deneyimle buluşturarak DÜNYA’nın her yerinde kusursuz organizasyonlar yapmak…

Dünya turu STH Travel ile gerçekleştirilir, kurum üstünlüğü STH MICE ile sağlanır…

STH Travel sektörün yer edinmiş firmalarından, son derece deneyimli kurucu ve yöneticileri ile her geçen gün büyümeyi ve sektörün ileri gelenlerinden olmayı kendine hedef edinen, müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren bir turizm organizasyon ve danışmanlık şirketi; bir başka deyiş ile Tur Operatörüdür.

Müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkan STH Travel yetkilileri, işleri dışarıdan takip etmek yerine, her işi organizasyon aşamasında ve gerçekleştirilme aşamasında bizzat işin içinde olarak yakından izlerler. Kurulduğu günden bu yana geride kalan 5 yılda “HİÇ BİR MÜŞTERİSİNİ KAYBETMEMİŞ” bir kurumdur.

STH MICE ise profesyonel yönetici ve çalışan kadrosu ile etkinliklerinizde kurumunuza en yüksek düzeyde verim sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Dünya üzerindeki her noktaya seyahat, özel paket turlar, balayı turları, gemi turları, vize hizmetleri ve kongre organizasyonlarını müşteri memnuniyeti ile birleştiren, STH Travel aracılığı ile gerçekleştirilen tüm organizasyonlar hayal ettiğiniz gibi olacaktır.

21 Ağustos 2007 tarihinde 5608 numara ile TÜRSAB-A grubu işletme belgesi ile kurulan STH Travel organizasyon ve danışmanlık şirketi, kuruluşundan bu yana turizm, toplantı, yurtdışı organizasyon, kongre ve organizasyon (Mice; Meeting, Incentive, Congress, Event) alanında hizmet vermektedir. 12.01.2010 tarihinde ST HOSPITALITY TRAVEL adıyla IATA (International Air Transport Association), (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği), kaydımız yapılmış olup TIDS (Travel Industry Designator Service) numaramız # 96-0 6768 3 olarak belirlenmiştir.

STH Travel 22.06.2010 tarihinde uluslar arası geçerliliği olan ISO 9001: 2008 kalite yönetim belgesini almaya hak kazanmıştır. Aralık 2010 itibari ile UFTAA (Universal Federation of Travel Agents' Associations ) ve ASTA (American Society of Travel Agents) üyeliklerimizde gerçekleşmiştir.

STH Travel’in ortakları ve yöneticileri, organizasyon konusunda Camel-Trophy, Eurovision,

Rock’n Coke gibi Türkiye’nin alanında en iyi ve yurt dışında Türkiye’yi temsil eden pek çok etkinliğin organizatörlüğü, tur operatörlüğü, rehberlik, kongre organizasyonu ve etkinlik alanlarında çalışarak bugünlere ulaşmışlardır.

Turizm, MICE ve festivaller olarak üç departmanda hizmet veren firmamız, kuruluş tarihi olan 2007’den bu yana sayısız başarılı etkinliğe imza atmıştır.

STH TURİZM çağrı merkezi yüzlerce seyahat alternatifinin yanında, otel, uçak, araç kiralama, vize alımı ve diğer hizmetler hakkında bilgi almanız amacı ile kurulmuştur. STH TRAVEL ve MICE Ekibi olarak hatırlatmak isteriz ki; tüm seyahat planlarınız ve kurumsal etkinlikleriniz için size bir telefon/email kadar yakınız...
STH Mice