• Yılbaşı Turları
  • Yılbaşı Turları
  • Yılbaşı Turları
  • Yılbaşı Turları
  • Yılbaşı Turları
  • Yılbaşı Turları
Dilek Dilek
Tüm Yazıları

Okunma: 1574

Yılbaşı Turları

2016 Yılının son aylarını yaşadığımız şu günlerde kış mevsimi yavaş yavaş kendini hissettirirken önümüzdeki günlerde tatlı bir yılbaşı heyecanı herkesi sarmaya başlayacak. Yılbaşı tatili için tüm dünyada bütün şehirler coşkulu, hareketli  binlerce alternatif kutlama hazırlarken, yeniyılı daha sakin ve nezih bir ortamda karşılamak isteyenler için farklı bir alternatif, nehir teknelerinde yılbaşı turları...

Yılbaşı Turları

Lüks nehir gezileri konusunda uzmanlaşmış olan Ama Waterways grubunun Deluxe nehir gemileri Amaserena, Amaprima ve Amasonata Ren, Tuna ve Main nehirleri turlarında, Avrupa şehirlerinin yılbaşı ışıltısını yaşama fırsatı verirken, misafilerine sakin ve nezih bir yılbaşı gecesi yemeği sunuyor...

5* Deluxe Amaprima Nehir Gemisi ile Ren nehri turu Basel’de başlayarak, kuzeye hareket ediyor. Riquewihr, Strasbourg, Speyer, Rudesheim, Koblenz ve  Köln şehirlerinden sonra yolculuk Amsterdamda son buluyor.

Yılbaşı Turları

5* Deluxe Amaserena Nehir Gemisi ile Tuna nehri turu 7 gece 8 gün sürüyor. Budapeşteden hareket eden gemi , Bratislava, Viyana, Weissenkirchen&Emmersdorf, Linz ve Passau limanlarından sonra Vilshofen’de sona eriyor.

5* Deluxe Amasonata Nehir Gemisi ile Main ve Ren Nehri Yılbaşı turu 26 Aralık 2016 hareketli ve 7 gece konaklamalı. Gezi boyunca Nürnberg, Bamberg, Würzburg, Rudesheim, Koblenz, Köln ve Amsterdam şehirleri ziyaret ediliyor.

Yılbaşı Turları

Turlar sırasında tam pansiyon konaklama (Öğle ve akşam yemeği dahil), Türk Havayolları ile İstanbul’dan başlangıç noktasına ve bitiş noktasından İstanbul’a  uçuşlar, havalimanı ve liman arasında transferler, liman ve havalimanı vergileri, programda belirtilen şehir turları, öğle ve akşam yemeklerinde ikram edilen alkollü ve alkolsüz içecekler, gün içerisinde limitsiz çay, kahve ve su ve bisiklet kiralama ücrete dahil olarak verilen hizmetler arasında.

Harita Rota Görünümü

STH Mice